Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » El akarja venni, megteheti?

El akarja venni, megteheti?

Figyelt kérdés
Van egy 1,5 éves kisfiam. Egy évig anyukám volt a gyámja, mert kiskorú voltam. Aztán átkerült rám. Este elaltatom és elmegye 1-2órára, de nem mindennap. Anyukám azt mondta, hogy elfogja ezérz venni a gyámságott tőlem, mert állítólag sír a gyerek. De amikor hazaérek mindig alszik.
2011. dec. 31. 16:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom én, mi az igazság. Azért sem költözöl el, mert akkor végképp nem lenne kire hagyni a gyerekedet....várnod kellett volna még a gyerekvállalással.
2011. dec. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
A gyesből meg a csp-ből éltek 3man?
2011. dec. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Miért kellenne bárkire is hagynom a gyerekem, ha külön élnék? Bulizni nem járok, soha nem is jártam. És mint mondtam, oda jöhetne a párom. Tehát nem kellene a gyermekem senkire hagyni...
2011. dec. 31. 20:09
 24/31 A kérdező kommentje:
Igen, meg a gyerektartásból.
2011. dec. 31. 20:11
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szívesen meghallgatnám a másik fél véleményét is, mert nekem nem áll össze a kép.


Ha anyukád ennyire függ tőled anyagilag, akkor mire fel fenyegetőzne, ahelyett, hogy meghúzná magát? És mire fel akarná elvenni a gyereket, ha neki semmi jövedelme? És benned miért merül fel, hogy megtehetné ilyen háttérrel? És miért nem lépsz le tőle azok után, hogy így fenyegetőzik? Ja, hogy neked kényelmes, hogy ott van? Hát az más...

2011. dec. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Igen valoszinüleg, nagyon kényelmes a folytonos ordibálását hallgatni. Ennyi idősen az összes tesom lelépett innen, ez már jelent valamit. Azért akarja elvenni, mert tudja, ha egyszer lelépek, ő itt marad pénz nélkül, de ugye a fiamra kapna pénzt. De higyj amit akarsz, biztos te jobban tudod...
2011. dec. 31. 20:25
 27/31 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem lépsz le?
2011. dec. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Nah mégegyszer. Ha elköltözöm, anyámnak semmi pénze nem lesz. Tehát valószinüleg éhenhalna. Érthető?
2011. dec. 31. 21:00
 29/31 anonim ***** válasza:

És meddig akarod ezt csinálni?

Vagy állj a sarkadra, és mondd el anyudnak a feltételeidet ahhoz, hogy maradj, vagy tényleg költözz el. Neked is van életed, családod, nem anyudért vagy felelős, hanem a gyerekért.


Anyud miért nem megy el dolgozni?

2011. dec. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Nem akar. Mindig azt mondja, hogy majd elmegy délutános melóba, csak épp nem keres munkát...
2011. dec. 31. 21:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!