Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogyni kívánó anyukák! Mi a...

Fogyni kívánó anyukák! Mi a cél és hogyan vágtok bele? Segítsünk egymásnak tippekkel!

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 10-15 kg-ot akarok leadni. Mivel még szoptatok, ezért még nem kezdtem bele a sem a diétába, sem a tornába. Férjemmel úgy egyeztünk meg, hogy márciusban kezdek fitnessbe járni, és diétázni. Egyenlőre ennyi az elképzelésem, de majd alakul menet közben.
2011. dec. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én már nem szoptatok, tehát holnaptól bele is vágok a fogyókúrába. :)

Este hat után nem eszek, csak iszok. Sosem szerettem a cukros italokat, szerencsére, így maradok a víznél. :) Terhességem alatt sem voltam kívánós, tehát nem szedtem fel sok kilót. De szeretnék egy kicsit formásabb alakot, olyat, mint terhességem előtt, mikor férjhez mentem. :)

Húgom úgy fogyott le, hogy nem evett tésztát, krumplit, kenyeret.

Én szerintem maradok a napi "ötször egyél de keveset" diétánál, nálam ez tini koromban is bevált. :)

2011. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is nekiállok januártól, mert ez így nem állapot. A szülés után szépen mentek le a kilók, volt rajtam 4 kiló felesleg. Most 8 kiló van rajtam ahhoz képest, amennyivel teherbe estem.

Szóval egy 10 kilótól jó lenne megszabadulni. Nálam az a nagy gond, hogy sokszor unalmamban eszek. Meg a másik, hogy nap közben csak rágcsa meg csoki, este meg amikor a férjem leül kajálni, én is jó alaposan bevacsorázok. Akkor is, ha nem is vagyok éhes.

Szóval első körben az étkezési szokásaimon kellene változtatni, már az is sokat segítene. Meg rá kellene vennem magam, hogy heti 2x eljárjak vagy tornázni, vagy a konditerembe. De ehhez elhatározás kell. :)

2011. dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

rajtam is van még szülés óta 5 kg,de sajna mind a hasamon.ugy nézek ki vele mint amikor 4 hós voltam a fiammal(karácsonykor egyik ismerős meg is kérdezte h terhes vagyok-e)ott telt be a pohár.férjem szereti,mert igy legalább van rajtam mit fogni a mellemen kívül persze,de én nem szeretem.fiam 2 éves,eddig nem tornáztam,csak nem ettem annyit,most elhatároztam,hogy jó lenne eljárni futni,hát remélem hogy sikerül,meg tornázni is akarok.eljárni kondiba nem tudok,mert sajna falun lakunk,és itt nincs lehetőség rá.

a nassolás nálam is megvan,csodálkozom,hogy az ünnepek alatt nem híztam,pedig miku óta eszem a csokit napi szinten.ugyhogy azt mindenképp visszaveszem.

B.U.É.K.

2011. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10 kilótól szabadulnék, de már 6-7 kg mínusztól is elégedett lennék. étkezési szokásokon nekem is változtatnom kell, én is este eszek sokat, mikor időm van rá. :-( még szoptatok, de már nem sokáig szerintem. egy-két hét max, ahogy a helyzet áll, szóval utána valami mozgásfélét kéne keresnem. :-) van itthon dévédé, de szerintem nem vinne rá a lélek rendzseresen.
2011. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
van egy fekete, hajszalcsikos kosztumom, a cel abba beleferni. 58 kg-mal mar bele tudom tomni magam, de igazabol 55 kg-mal kenyelmes. Most 68 vagyok es szoptatok. Nekem a 90 napos dieta mar 2X bejott, azt fogom kovetni. Mig szoptatok, csak annyit tehetek, hogy sok folyadekot fogyasztok es kevesebb kalorias etelt.
2011. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én fogyózok, 2 kg-tól már megszabadultam, még kb. 30 kilót kell leadnom, 2 éven belül szeretném.

Mielőtt bárki kiakad: évek alatt szedtem fel, 3 terhesség is segített benne, és teljesen egészséges vagyok, a gyerkőcök is. :)

2011. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem 2, hanem 20 kg ment le eddig.

Előző

2011. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok, 21:27!!!:) ÉS hogyan sikerült??
2011. dec. 31. 22:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Éntapasztalotot mesélnék Nektek!


Világ életemben max 60 kiló voltam,és 180 magas!Éssportoltam!


Mikor eldöntöttük,hogy jöhet a baba,letettem a cigit (tudom nem szép a sport és dohányzás...)

1 hónap alatt 12 kilót híztam :(És akkor lettem várandós!95 kilóval mentem szülni,a terhességet a 4. héttől fekvéssel töltöttem :(


A szopi alattmég híztam így 88 kilósan kezdtem bele a fogyókúrába mikor a lányom14 hós volt!Még szopott de szopi tanácsadó és diétetikus segítségével történt!19 hós korára 69 kiló voltam! :)Akkor mondtam a páromnak,hogy jöheta tesó!Ismég egy hónapra rá terhes lettem!Most 21hetes vagyok és 72 kiló!


Szóvalhogy hogy is sikerült!

Teljesen kihagytam a szénhidrátot az étkezésemből!Reggelire ált csak zöldséget ettem,sajtallvagy virslivel vagy bárhogy elkészített tojást...Szóval van választék!

Ebédreamit a család kapott husit,csak én köretnek zöldséget!Még a pörkölthöz is!

Vacsi megint sajt vagy felvágott vagy virsli,vagy tojás...


Minden kenyér nélkül,minden tészta rizs nélkül!Viszont amit szabad abból annyit amennyit csak akrtam!Eleinte volt fejfájás,de elég gyors fogyásteredményezett szerintem!

Mikor elértem a 69kilót és a baba mellett döntöttünk,fokozatosan visszaépítettem a szénhidrátot is!Na nem összevissza!Ált reggeli az győri édes gyümivel!Ez csak reggelire vagyis csak 12-ig!Max 3-ig eszem kenyeret csak graham kenyeret!Utána maradnak az eddig megszokott kaják!

De nagyon jóllehet variálni!Sokmindent lehet enni!Nekem ez a módszer nagyon bejött!Azóta ha anyósoméknálvagyunk,akkor már most megeszem a rendes kenyeret is,meg néha a tésztát is mega rizst is!De ithhon azért csak nagyon kivételes eset

ben!


És emelett minden nap mozogtam,amíg a lányom aludt!Ez volt az első!

Max 20-30 percet!Saját összeállítással!Csak az volta lányeg,hogy bemelegítsem az izmaimat mielőtt az izomspecifikus gyakorlatokhoz kezdtem!Amikor ketten voltunk itthon akkor a napi egy kilóméteremet nem kint futottam az utcában,henem itthon összevissza a szobák között,vagy csak egy helyben és számoltam a lépéseket!Ilyen is volt sokszor,de sose hagytam ki,akármilyen hülyén is néztem ki! :)De erre volt lehetőség! :)Utána egy kis pocak(alsó felső hasizom) comb külső belső,csípő, vádli!Hátizom csak ritkán!Ja és persze farizom!



Természetesen nagyon büszke voltam mikor 70 alámenta súlyom,és majd a második baba után szeretnék újra 60 körül lenni,de most ennyi is elég volt!Meg igyekszem nem úgyjárni mint az elsővel! :)De eddig sokkal jobban megy :)


Ja és a nagy még szopik most is!Abszolút nem ártott a "diéta" ésa mozgás a szopiknak! :)


Js a folyadékról nem írtam!Sok sok ásványvíz,vagy nekem ami nagyon jóa zöldtea (naturland)!


Természetesen azért a nyomai megvannak a 95kilómnak!A combom a fenekem a csípőm a cicim olyan csíkos mint egy zebra,és a cicim se lesz a régi soha,mert csüngibüngi,de a férjem is büszke rám és imádja a testem (bár ő állítja 88 kilósan is mádott),de nekem sokkalnagyobb az önbizalmam,és a szex is újranagyon jó lett!És így márén is könnyebben elfogadom újra magam!



Kitartás mindenkinek!És sok sikert!

BUÉK


2 éves szopizó kislány és 21 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!