Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Segítsünk egymásnak, hogy...

Segítsünk egymásnak, hogy nyerhessünk! Megtaláljuk a 30 filmet?

Figyelt kérdés

LG játékot hirdet FaceBookon Filmőrülteknek. Meg kell keresni a 30 film címét és beírni, nagyon vagány házimozi rendszert lehet vele nyerni.

DE egyszerűen NEM találom mind a 30 filmet. Segítene vki? Ki mit talál? Dobjuk össze!


[link]

[link]


2011. máj. 11. 11:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hu, ez tetszik, de eddig 10-nel tobbet nem talaltam. Ott felul a haz tetejen bal oldalt kik azok az emberkek?
2011. máj. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Haladok, mar 15, de a 30 nagyon sok.
2011. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

JÓPOFA játék! Nekem megvan már megvan 20. Nem tudom, hogy ott az a csirke mi elől? Talán a Csodacsibére tudok gondolni, vagy egy rakás animációs filmben vannak tyúkok, olyan szerencsétlen állatok.


Meg mondjátok már meg, hogy az az autó milyen filmből van.


A két ember a háztetőn szerintem valami szuperhős film, talán batman és robin. De akkor minek oda a kutya...

2011. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A két ember a tetőn a kutyával az szerintem a Men in black, a kocsi pedig a Vissza a jövőbe valamelyik része.
2011. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Jaj tenyleg, koszi nektek. Ok a hazon nem lehetnek batmanek, mert az ott jobb oldalt van. Vagyis a szimboluma. :) Azt a csirket en se tudom hova tenni. Ja meg az a maci? a szokokutnal. Nektek az megvan?
2011. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Jópofa ez a játék. Én is megnéztem és 1-2 kivételével mindet tudom. A kissrác aki szalad és lepotyo valami mögötte az a Forest Gump. Amit nagyon nem tudok hogy miből lehet az balra az ablakban a nő. Annyi film jöhet szóba amiben így van valaki hogy szinte lehetetlen kitalálni! A képen hátul meg gondolom az Eredet van! A lényeg annyi hogy aki tudja milyen filmből lehet a csaj az plz segítsen:)
2011. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A kiskrapek mar nekem is megvan, engem most a medve idegesit, meg a szokokut masik oldalan az a postalada feleseg. A not nem tudom tutira, sok tippunk van, anyukammal kozelharcot vivunk rola. :)
2011. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

A medvéről az a hír járja, hogy nem is medve. A fb-s oldalon ezt mondják legalábbis, érdemes nézegetni azt is, mert hozzászólásokban, meg kommentekkel adnak néha egy-egy apró segítséget, amin utána tovább lehet haladni.

A csirkét azt én sem tudom hova tenni, úgyhogy azt passzolom, de elég sokat ki lehet találni elég jól hál'Istennek.

2011. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Csirke az nem a csibefutam?
2011. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Én is arra gondoltam, meg esetleg lehetne a Csodacsibe, olyan is volt. Meg most húsvétkor volt egy nyulas csirkés animációs dolog, de sanda gyanúm, hogy nem is animációs lesz a keresett film. Én még várom a FB-on a segítséget, mielőtt leadom. De a csodacsibére rámentettem.
2011. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!