Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Segítsünk egymásnak, hogy...

Segítsünk egymásnak, hogy nyerhessünk! Megtaláljuk a 30 filmet?

Figyelt kérdés

LG játékot hirdet FaceBookon Filmőrülteknek. Meg kell keresni a 30 film címét és beírni, nagyon vagány házimozi rendszert lehet vele nyerni.

DE egyszerűen NEM találom mind a 30 filmet. Segítene vki? Ki mit talál? Dobjuk össze!


[link]

[link]


2011. máj. 11. 11:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A csirke ebből a remekműből való:

http://www.youtube.com/watch?v=RoNATPsOsZk

Én a felhő melletti nagy repülő gömbön, az előtte bicikliző boszorkán (lenne egy tippem, de az a madárijesztőhöz is kapcsolódik) és a jobboldali ház falán lévő ufódínón (csak nem a klasszikus dinoszauruszos film?) gondolkozom...

2011. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Az nem boszorkany, hanem E.T hazater, a mogotte levo gombot nem tudom az pedig a klasszikus dinos film. :) En most a bal oldalon levo nagy embert nem tudom, mi az a luk a kezeben, meg valtozatlanul a medvet. Pedig a segitseget is megneztem, de a medve ugy se jon ossze.
2011. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A "nagy ember"-hez egy kis segítség:

[link]

A maci pedig Bill Murray másik nagy filmjével kapcsolatos.

2011. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm, olyan regota gondolkoztam rajta, anyukammal veszekedtunk, mert en a Mefisztora gondoltam es meggyozhetetlen voltam. :)
2011. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szívesen. :) Viszont ha a gömb is az E.T.-hez tartozik, mint Hold, akkor nem tudom, mi hiányozhat. A hajótól balra (nekünk balra) a sötét foltoknak, illetve az épületek tetején az antennáknak van jelentőségük? Vagy a "nagy ember" alatt a 3D Blu-ray feliratnak? :D
2011. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Azoknak szerintem nincs, de nekem azok nelkul is 31 furcsasag van a kepen, de persze az osszes meg mindig nincs meg, de mar nagyon kozelitek. :D Neked mar meg van mind?
2011. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
29 megvan hát, az utolsót meg - mint említettem - nem tudom, hol keressem.
2011. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Ha már így megtaláltad azt a 29-et akkor igazán elárulhatnád nekünk...

Mert az a baj hogy sok képrészletre 2 válasz is van, például a bal oldali ház tetején az a két feketébe öltözött úriember az a blues brothersből van vagy a man in blackből?

Akkor a motor az a ghost rider, az üvegtigris avagy a szelíd motorosok, a medve az a micimackó-e? akkor a szökőkút az a cápa vagy a szabadítsátok ki willi-t?

A szökőkút mögött az a kis doboz az mi? az lehet a mesék a kriptábolból a koporsó a drakula halott és élveziből a koporsó és mondjuk úgy általánosat bármi amiben van koporsó :S

és a csirke... nah az külön talány számomra... Rengeteg animáció van amiben csirke szerepel tehát az is lehet bármi :S

2011. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

A blues brothers tudod mi volt? :D Egy nagyszerű számítógépes oldgame MS-Dosra. :D Viszont az szinte biztos, hogy Man in Black. Ott van a kutya is fekete szabványöltönyben, szerintem az mindent elárul.

A csirkét, motort, szökőkutat én sem tudom, de a Facebookon állítólag állandóan osztanak meg a készítők segítséget, úgyhogy még nem küldtem be a válaszaim (mert nyerni akarok), inkább megvárom a verseny végét, hátha addig segítenek. Csak le ne késsek megint. :D


Mellesleg a szökőkutas láda melletti kalap nekem Idiana hatású. Lehet a ládához is köze van.

2011. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
A szökőkút 2 dolog lehet, a cápa, és a szabadítsátok ki willi-t de a willie az ugye gyilkos bálna a cápa meg fehér cápa és mivel a szökőkút is egyértelműen fehér cápa nem pedig gyilkos bálna, mert a gyilkos bálna az foltos a cápa meg egyszínű fehér pont mint a képen... Meg egyébként is tömzsibb és közel sincs ilyen vérmes feje mint a szökőkútnak :) Tehát A Cápa :)
2011. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!