Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma mindenki paprikás hangulatá...

Ma mindenki paprikás hangulatában van? Nem azért vagyunk itt, hogy segítsünk egymásnak? Lassan kezd elmenni a kedvem kérdést kiírni, vagy válaszolni.

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jön a front:-)))

Ma nekem ritka xar kedvem volt egész nap.

2010. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
:0) Mi a baj? Én nem vagyok paprikás, bár láttam egy-két nem túl kedves választ. De ezek becsúsznak! Elegánsan figyelmen kívül hagyom őket! :0)
2010. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sajnos eleg sok a rosszindulatu valasz...de nem csak ma.

Szerencsere azert vannak itt o fej anyukak is :)

2010. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen ezt én is észre vettem,hogy messze nem olyan válaszokat kapok néha ami még a tűrés határon belül zajlik.
2010. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem meg lépten-nyomon lepontoznak, pedig nem írok semmi provokatívat :-( Szerintem nyári szünet van és felszabadult egy-két kamasz...
2010. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

jo fejet akartam irni bocsi

:D

O fej LOL

2010. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most jön meg nekik, vagy a telihold? Ki tudja... :)
2010. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vmelyik fórum oldal karbantartás miatt nem üzemel, és idejönnek helyette ... :-)
2010. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A telihold még odébb van, én speckó nyugodt vagyok és jóindulatú.
2010. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg a front miatt van :)

Anyumnak is nagyon rossz kedve volt ma. Megkérdeztem tőle, mi lett volna velem, ha nyertem volna tegnap este felvételit. Erre jól lehordott, hogy nem tartottak volna el, gondolkozzak már.. ezek a mai "fattyúk.." :D

Egyszóval olyanért lehordott, amit el sem követtem. Csak ilyenkor beleéli magát, jobb ráhagyni a dolgot. :)

Egyébként itt gyakorin is gyakran megy egymás oltogatása, én sem értem miért.. Mintha mindenki tökéletes lenne :)

2010. júl. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!