Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segítünk egymásnak? Kinek...

Segítünk egymásnak? Kinek miben tudunk segíteni?

Figyelt kérdés
Sokan vagyunk itt. Többen nehéz helyzetben, problémákkal. Arra gondoltam, kisebb-nagyobb dolgokban lehet hogy egyesek könnyedén tudnának másoknak segítséget nyújtani. Ez egy nemrég feltett kérdés után jutott eszembe(újszülöttet és anyukáját kell hazavinni kórházból,hogy ne busszal kelljen nekik menni). Ti mit gondoltok? Ha tudunk apróbb dolgokban segíteni egymásnak, miért ne?
2011. okt. 8. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is nagyon megható volt, hogy arra kérdésre mennyien jelentkeztek. Ehhez kapcsolódva tudnék egy oldalt ajánlani, ami szintén segíthet: [link]

Remélem itt is találnak majd segítséget, akik rászorulnak!:)

2011. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a linket.
2011. okt. 8. 21:21
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Ez egy nagyon nagyon jó ötlet.
2011. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Én pl. fel tudok ajánlani kb 20-25 db pelenkát (3-6 kg). Aki először ír privátban és elküldi a címét, annak megy. Olyan jelentkezzen kérem, akinek tényleg nagy szüksége van rá, mert kevés a betevő.
2011. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De jó!! Remélem tudunk egymásnak segíteni! :-)
2011. okt. 9. 09:15
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Van egy kék 20-as őszi félcipőnk. Teljesen használható állapotban van. Kislányra is simán ráadható szerintem, semmi extrán fiús nincs rajta.

Van még 6 db 6-os Libero is, már nem kell, mert szobatiszta a gyerkőc.

2011. okt. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jaj de jó ötlet! nekem sajnos sok mindent adok az unokatesómnak, mert jön a 2. baba, de majd körülnézek, mim van:-)
2011. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
2011. okt. 9. 17:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem,mert ő egy gonosz csaló!!!
2011. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
törölték is a kérdést...
2011. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!