Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kompikációk adódtak...

Milyen kompikációk adódtak nálad a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 08:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

vérszegénység, csukló-alagút szindróma, ödéma, pre-eclampsia


Nehéz volt, de túléltük, ikerterhes voltam, amúgy világéletemben makkegészséges, a terhesség idején 31 éves

2011. dec. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

2. baba: veszélyeztetett terhesség, 25. héttől 1ujjnyira kinyílt méhszáj, 1:35 down kórra, magzatvízvétel

35. héten beindult szülés

37. héten szülés 4250gr-os kislány

35. éves voltam

2011. dec. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

szia

második babánál: magas vérnyomás, szívritmus zavar, nyitott méhszáj.

36 héten, 3 nap alatt bevizesedtem, kb: 6 kg-t "híztam".

Indították a szülést, egészséges kislányom született, gátvédelemmel.

2011. dec. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmilyen, csak téves riasztás az afp eredmény miatt. Illetve a szülés alatt sok vért vesztettem. De ezeket leszámítva végig minden rendben volt velünk.
2011. dec. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

7 héten az első vizsgálat után véreztem. Pénteken volt a vizsgálat, de még kedden sem múlt el.

Fenyegető vetéléssel egy hétig kórházban voltam 16. hétig sárgatesthormont kaptam. (viszont most már tudjuk, hogy kb. 90%, hogy méhszájseb volt, és attól véreztem, hogy a doki "megpiszkálta", de ezt akkor nem tuduk, és nagyon féltem.)

25 éves voltam, és első baba. Egészséges kislány a 39. héten.

2011. dec. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Pozitív cmv teszt, ebből adódóan 8 hét genetikára mászkálás. A baba köldökében csak 2 ér fejlődött ki, a placentán számos ciszta.

36. héttől kórházi megfigyelés.

40+2 hétre született 3,5 kilós egészséges kislány.

29 éves voltam akkor.

2011. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Majdnem folyamatos kisebb méret (4 hetes lemaradás), átlagosnál kevesebb magzatvíz, genetikai tanácsadás, magzati szív uh. Minden rendben volt. 39. héten született, 46 cm 2750 g.

Azóta tudjuk, hogy a kisebb méret nem azért van, mert valami baja van, hanem mert ekkorák a gyerekeink :)

Második baba: két hetes "lemaradás", 39. héten született, 46 cm 3050g.

Hármaska: még csak egy hetes "lemaradás", 24 hetes terhes vagyok.

2011. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első terhességemnél semmi.

A másodiknál 14 hetesen véreztem,30 hetesen beindult a szülés,fájásaim lettek,1 centire kinyílt a külső méhszájam,de le tudták állítani.Most 33 hetes vagyok,pihenek,remélem minél tovább húzom,de minimum a 35-36.hétig.

2011. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tényleg! ilyen vérzés nekem is volt, te juttattad eszembe. Bár én meg voltam róla győződve, hogy a vizsgálattól volt. (mert, hogy fájt és egyből vérezni kezdtem) Orvos még csak véletlenül se látta volna be, hogy ő nyúlt hozzám durván. Ezért én is szedtem a bogyókat a 12. hétig.
2011. dec. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Már az első terhességemnél is voltak problémák a vérnyomásommal, de nem annyira vészes(39.hétre született a fiam). A másodiknál már súlyosabb volt, a szülés előtt egy hétig mindennap menni kellett a kórházba, nst-re, vérnyomás mérésre. A lányom 35.hétre 1720 grammal született egészségesen.
2011. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!