Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férjnél vagyok, 19 éves...

Férjnél vagyok, 19 éves vagyok. Van házunk, kocsink, hitelünk nincs. Várjak még a babával, vagy már jöhet?

Figyelt kérdés
azért kérdezem hogy várjunk-e vele,mert a házunk még nincs kész teljesen.Még csak most csinálgatjuk.Szerintetek megvárjam hogy készlegyen a ház vagy ne?Mert már szeretnénk csak még idáig nemprobálkoztunk a babával a ház miatt?
2008. márc. 26. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mind a ketten akarjátok akkor hajrá! De ezt nektek kell eldönteni.
2008. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha tudod hogy a párod is 100 % akarná,és nem érzed rá magad fiatalnak,ha úgy érzed kiszórakoztad magad,és tényleg babázni szeretnél,miért ne,hajrá!!!A ház majd elkészül.Annyi de annyi minden van életünk folyamán, ami közbejön,akár kiadás is,sosincs pont megfelelő idő erre,mindig lehetne kifogásokat találni.De nem érdemes,hadd jöjjön az a picuri,sok sikert!

2008. márc. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked,hogy mindenetek megvan,irígyellek!Ha elég érettnek érzed magad az anyasághoz,akkor HAJRÁ!
2008. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a baba, úgyis akkor fog jönni, amikor szeretne (némi segítséggel) nem pedig, amikor ti szeretnétek. tehát nyugodtan próbálkozzatok csak.
2008. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor teherbe estem nekunk sem volt kesz a haz, de legalabb felgyorsitott mindent es igy a vegere kesz lett, ugyhogy szerintem ha babat akartok ez nem akadaly.
2008. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!