Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újszülöttnek, ha nincs kocsink...

Újszülöttnek, ha nincs kocsink, csak alkalmanként utazunk autóval ezt megvennétek?

Figyelt kérdés

[link]


A fiunknak volt, kaptunk, de visszakérték, ki is nőtte. Nagyobb méretű ülés van kölcsön, alkalmakra.

A bébihordozót nem tudnak kölcsönözni, meg nekünk sokszor házon belül is jól jött. Ezért vennénk a következő babának, karácsonyra jön, max eladjuk, ha nem kell már alapon vagyunk,de vagyonokat nem is költenénk rá, pláne, hogy lehet mire nagyon használnánk már a méretei miatt nem biztonságos a kicsinek.


2010. aug. 25. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megveheted neki, miért lenne rossz? Ha az előírásoknak megfelel? Különben miért nem próbálsz használtan venni egyet? Ezek az ülések egy gyerek után hibátlanok szoktak lenni.
2010. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes és nem vagyonokba kerül.
2010. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze nyugodtan megvehetitek benntre is jó jöhet.

Ha megtehetitek akkor vegyétek meg ennyiért, vagy ha nem zavar, hogy használt akkor nézz szét a vaterán vagy a teszveszen, ott potom pénzekért árulják, mivel nem lehet eladni. Én is ott vettem 3000 Ft-ért az ugyanilyet és semmi baja, mivel ezeket igazából nem lehet kihasználni.

Boldog babavárást!

38 hetes kismama

2010. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyszer átvertek teszveszen, azóta felé sem nézek...

Bizományit nem tudok, ezért nézem újban, ha nem lenne rossz tapasztalatom használtan venném, a fiam is két baba után használta, most a negyedik baba nyúzza, és kb a talpán volt egy picit szemcsés, ahogy le fel kapkodja az ember, karcolódik.

2010. aug. 25. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Igen a teszveszen már én is jártam pórul nem egyszer, ezért a vaterán szoktam vásárolni. Egyébként szerintem akkor is érdemes ott szétnézni, mert 6ezer körül ott is vannak újak amiket boltok hirdetnek.

Bár ennyiért sem sok, mondjuk én jobban szét szoktam nézni:)

2010. aug. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vedd meg, nem csak autóba jön jól. Nekem sincs saját autóm, de azért szoktunk ide-oda autóval menni, ezért gyerekülés ettől függetlenül van. A hordozó meg pláne megéri, hiszen ezt nem csak ott lehet használni.


Viszont ha teheted, nézd meg bababörzén esetleg, ha addig lesz valami ilyesmi a közeletekben, én ott vettem egyet még régen, és annyi, hogy a huzatát kicsit kiszívta a nap, de amúgy semmi baja nem volt, én meg nem azért vettem elsősorban, hogy szép legyen :)

2010. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez jó, szerintem nem nagyon kapsz újat olcsóbban. de ez megéri, sokig használhatjátok otthon is pihenőszéknek, később etetőszéknek, aztán eladjátok :)
2010. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!