Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha kihívom a dokinénit házhoz...

Ha kihívom a dokinénit házhoz elég ha a borítékba 3000Ft-ot teszek? Ti mennyit szoktatok adni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég, persze. Főleg, ha amúgy sincs sok:(

Én akkor szoktam neki adni egy ötezrest, amikor nagyon lehetetlen időben riasztom- különben nem. Szerencsére ez eléggé ritka.

Jobbulást!

2009. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jaj aranyos vagy! Nincs 'hál Istennek semmi baj csak az oltást szeretném neki beadatni mert nem tudom megoldani most, hogy bevigyem.

Köszönöm a válaszod!

2009. máj. 16. 15:26
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Én semennyit. Még egyszer sem reklamált.
2009. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem betegség miatt hívom,hanem csak mert nincs kedvem a rendelőben várni,és otthon oltatom b e,3000 ft-ot szokott kérni(én 5000 adok,mert olyankor feliratok még ezt-azt,a másik gyereket is megnézetem stb.)Szval teljesen reális amit gondoltál.Még mielőtt vki félre értené:BETEG babához természetesen INGYEN jön,bármikor hívjuk is(éjjel vagy nappal,hétvégén stb.)
2009. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem azért valamit illik adni akkor is ha beteg. A benzint nem fizeti neki senki. És az is szíívesség h bármikor ugrik ha kéred.
2009. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Második vagyok. Bocs, de az is kérdés volt, hogy mi mennyit szoktunk adni. Én ezt leírtam. Objektív pontozás?? Állítólagos felnőtt anyukák, ez nem megy?
2009. máj. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, én felpontoztalak! És rendes a dokinénitek. :-)
2009. máj. 17. 11:11
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
21.28-as vál.vagyok,és a 21.55-ös anyukának üzenem,h persze,ha beteg is szoktam adni a dokinak pénzt amikor kijön,csak azért írtam oda,h alapból semmit nem kér ebben az esetben,mert egyszer egy hasonló válasz miatt már kiabáltak kígyót-békát a "kedves"anyukák,h micsoda szemét meg pénzéhes a doki(holott akkor is benne volt,h a betegség és a "lustaság"két külön dolog).Tudod, van aki csak piszkálódni jön erre az oldalra.
2009. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!