Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak ma kétszer is zöld...

Babámnak ma kétszer is zöld volt a trotykója. Mitől lehet? Kéne dokinénit felkeresnünk emiatt?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy van, hogy normális a zöld trotyi, de ő csak anyatejet eszik/evett eddig. Ekkor is? Lehet, hogy a foga? Napközben vagy 3-szor sír több ideig, de keservesen. Lehet, ez a fogzás? 5 hónapos.... Vagy inkább mutassam meg dokinak?
2010. ápr. 29. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Ha túleszik magukat, akkor is szokott ilyen lenni. Bár az én babám kisebb, de gondolom 5 hósnál is ez lehet az oka. Meg szerintem front van, elég nyűgos napunk volt, nem szokott az én kisfiam sem annyit sírni, mint ma. Álmában is hangosan felsírt délután.
2010. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Anyatejes babáknál előfordul, ha túleszik magukat és emésztetlenül halad át rajtuk az anyatej, ilyenkor zöld a kakijuk.
2010. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Azt mondta a dokink, csak akkor baj, ha zöld, ha ezzel együtt még nyálkás is.
2010. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nyálkásnak nem nyálkás, ugyanolyan darabos, mint mikor normális színű. És ez most szagtalan is volt.
2010. ápr. 29. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!