Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te csinos/vonzo Anyuka vagy?

Te csinos/vonzo Anyuka vagy?

Figyelt kérdés

Nem ugy altalanossagban kerdezem, tehat 5-10 eves periodusban, hanem aktualisan, mondjuk erre az evre vetitve, ami mogottunk van, illetve a jelenlegi allapotra.

Mennyi idos(ek) a gyermeke(i)d?

Ha azt valaszolod, hogy nem, akkor roviden leirnad, hogy mibol gondolod igy?


2011. dec. 1. 21:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha a súlyomat nézzük,akkor egyáltalán nem vagyok csinos.Sajnos sok felesleg van rajta,köszönhető a pajzsmirigy betegségnek,és annak hogy szeretk enni is,nem tagadom.Viszont arányos vagyok szerencsére,igy már jobb a helyzet.Igyekszem csinosan is öltözködni,a hajam ált mindig rendben van,festetem,vasaltatom,szerencsére a tesóm fodrász.Ha elmegyünk valahova,akár sétálni is,a szemem mindig kihúzom,ez alap nálam.Szóval összességében,adok magamra,szerencsére sép arcom van,igy nem érzem magam,annyira rossz nőnek,igy túlsúlyosan sem.Másfél éves a lányom.
2011. dec. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az vagyok, de bevallom, sokszor terhes már, hogy bókolnak ismeretlenek az utcán, még akkor is, amikor a fiam velem van-1éves. Nem tudom, nekem kellemetlen, hogy így is próbálnak velem ismerkedni.
2011. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

NEM! :(

3 éves a fiam és 6 hónapos a lányom. Mindkettővel nagyon sokat (35 és 25 kiló) híztam a terhesség alatt. Az első után aránylag gyorsan leadtam ,nem is maradt rajtam semmi felesleg, de most még van rajtam 15 kiló a teherbeesésemhez viszonyítva. Ha ahhoz nézem, amennyi lenni szeretnék akkor + 20 kilóm van. Már nekiálltam egyszer fogyózni, de apadni kezdett a tejem, ezért abbahagytam. Tegnap megint elkezdtem, már csak 2* szopik a lányom a többit kiváltottuk.

Az a helyzet ,hogy nem is nagyon akartam beruházni új ruhatárra, csak pár felsőt és 2 nadrágot vettem. Sokszor érzem magam topisnak, mert olyan ruhákat hordok amik kényelmesek és takarják azt amit szégyenlek. Terhességeim előtt bankos voltam, és mindig csinosan öltöztem.

2011. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

23 éves vagyok, van egy 2 éves lányom.

Nem vagyok csinos. 168cm, 72kg vagyok és általában melegítőbe, bő felsőkben járok. Ha persze megyünk valahova,akkor adok magamra.

Részben anyagilag nem állunk úgy hogy vásárolhatnék magamnak csinos ruhákat, részben pedig ha van is pénz akkor is inkább a gyereknek veszek valamit.


Szerintem ez az állapot addig így fog maradni, amíg vissza nem megyek dolgozni.

2011. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsém van, mert az arcom nagyon szép, a súlyom viszont iszonyatosan ingadozik, értsd úgy, hogy 1 éven belül voltam 63 kg, és 78 kg is.

Az idei évre a válaszom, hogy annyira vagyok csinos, amennyire engedi a terhesség, 1 hónap múlva születik a 2. babám.

Előtte az voltam, a fiam 3 éves, és remélem 2 gyerek mellett is sikerül visszatalálnom önmagamhoz.:)

2011. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%

Sziasztok!

23 eves vagyok es 2,5 eves a fiam.

Rajtam is maradt meg par kg de igyekszem tole megszabadulni a java mar lement.

Nekem is szep arcom van es hosszu,majdnem derekig ero egyenes hajam ami magatol egyenes tehat nem kell vasalgatni sem. Termeszetes vorosesbarna ezert festenem se kell, sokan allitottak mar meg az utcan,hogy mitol ilyen szep a hajszinem.

En mindig sminkelek ,meg itthon is egy keveset de ha megyunk valahova akkor erosebben.

Oltozkodni nagyon noiesen szoktam. Nagyon szeretem a csinos darabokat. Raadasul fulbevalo-fuggo vagyok. Mindig ruhamhoz passzolot veszek fel.

Csinosnak tartom magam es a ferjem is buszke ram.

2011. dec. 3. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen az ujabb valaszokat!

En nagyon orulok annak, hogy ilyen eros a "mezony", marmint arra gondolok, hogy sokan vagyunk, akik jol erezzuk magunkat a borunkben!

Es egyre tobben leszunk, mert szerintem az van, amit egy korabbi valaszolo irt: aki jelenleg kevesebbet aldoz magara a gyerekek miatt, szerintem azok is vissza fognak lendulni ebbe amint ujra elkezdodik a munka. :)

Sok sikert kivanok ehhez mindenkinek!


Annak kulon orulok, hogy a legtobben nem azt irtatok, hogy tokeletesnek tartjatok magatokat, hiszen sokan irtatok, hogy van meg par kilo plusz, vagy egyebb kisebb dolgok, de ilyen dolgaink mindannyiunknak vannak. Az, hogy jol erezzuk magunkat a borondben nem ott kezdodik, hogy tokeletesek akarunk lenni. Ha azok akarnank lenni, akkor soha nem lennenk elegedettek.

Inkabb ott, hogy felterkepezzuk azokat a hibakat, amin javitani lehet es azokat, amiket el tudunk fogadni, illetve hatterbe tudunk helyezni az erossegeink hangsulyozasaval.

2011. dec. 3. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!