Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az amit eltettetek emlékbe...

Mi az amit eltettetek emlékbe a babátokról? ( első hajtincs, születési karszalag, fogacska, stb. )

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 07:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Szia!Én eltettem a kislányomnak a karszalagját,ágyacskáján(kórház)lévő tábla, 4D foto+dvd+cd, amiben hazahoztuk ruhácska, amibe itthon volt elöszőr rugi,2db ujságot amiben benne van,az első fülbevalóját+vezetek baba emlék könyvet.8hónapos baba anyukája:)/első pozitiv terhességi tesztet is/
2009. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Aznapi újság (utólag,könyvtárban lemásolva),Uh felvételek,karszalag,a kiskocsiján lévő cédula,hajtincs,4D fotó,kiskönyv.

Aszem ennyi!

Már 14 hónapos nagyfiú

2009. szept. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nekem azóta sincs újságom, bár a könyvtárban megtaláltam, de nem engedik lemásolni. :(( Úgyhogy hírdetést adtam fel, de hát még semmi. Sajnos ez van.
2009. szept. 29. 14:38
 24/28 anonim ***** válasza:

A kórházi névjegyét, ami az ágya felett volt, a karszalagját, amit itthon vágtunk le, az első (vagyis a második) hajvágás maradványait, a köldökcsonkját, és biztos, hogy az első fogát is el fogjuk tenni.

Hiszem, hogy később ő is örömmel fogja nézegetni őket:.)

2009. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Születés évéből való bort senki nem tett el?? Én teszek, remélhetőleg pár napon belül.


40hetes pocis

2009. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

A bor jó ötlet. Nálunk emellett divat az újszülöttek fotóit kitenni az újságba, ráadásul az újságnál is dolgozok, szóval, ha megjelenik a Prüntyő a lapban, azt biztos elteszem emlékbe. És még megvan a terhességi tesztem.


De olyat, hogy hajtincs, meg fogacska, meg ilyesmi nem akarok eltenni. Kellemetlen emlékeim vannak róla. Az öcsém másfél évesen halt meg 22 éve, anyu akkor eltette egy hajtincsét, azóta is erről mindig az jut eszembe, hogy ha már nincs velünk ebben a világban a gyermekünk, őrizzük meg a haját, a fogait, a nem tudom még micsodákat, mint valami helyszínelés utáni nyomokat. Ezt nem akarom. Lesz az én gyermekemnek haja, amit a fején simogathatok, foga, amivel beleharap majd a vajas kenyérbe iskola előtt. Amit majd elteszek, az az első rajza lesz, amit a családról készít. Azt lehet, még be is kereteztetem. Az még az öcsémtől is megvan (nem aki meghalt, hanem aki most 15 éves).


Emléket halott után szoktak eltenni, ez engem nagyon nyomaszt. Anyunak a halott öcsém cumisüvege, kis ruhácskája is éveken keresztül megvolt, össze volt csomagolva a szekrénybe. Nem tudom, megvan-e még...

Na, mostmár pityergek is...


23 hetes vagyok

2009. szept. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Bort én is teszek el, de névreszólóan
2009. szept. 30. 08:56
 28/28 anonim ***** válasza:
Karszalagot, hajtincset, azt a kis cetlit, amit a kórházban a pólyájára tűztek. Foga még nem pottyant ki, még csak két éves, de majd azt is elteszem.
2009. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!