Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az amit eltettetek emlékbe...

Mi az amit eltettetek emlékbe a babátokról? ( első hajtincs, születési karszalag, fogacska, stb. )

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 07:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív terhességi teszt, karszalag, fogacskái.Azt hiszem mást nem. A másodiknál sajnos a karszalag ott maradt az intenzíven, úgy hogy tőle eddig csak a teszt van meg és majd a fogait tudom még eltenni.
2009. máj. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
én a terhességi tesztet tettem el, a köldökcsonkot, a kórházi karszalagot eddig. Aztán majd ha már lesz hajvágás, akkor a hajtincsét is elteszem:-)
2009. máj. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én babanaplót töltök folyamatosan a gyerekekről,abba ragasztottam a karszalagot,hajtincset,ultrahang felvételt.Ez egy nagyon szép emlék lesz a gyerekeknek,és persze nekem is.
2009. máj. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Láttam az ékszerésznél egy babacsomagot!Első hajam,első fogam fém dísze kis dobozka és egy fényképtartó!Nagyon édes volt!Azt hiszem használni fogom nemsokára:)A babanapló is nagyon szuper!Az is kelll:D
2009. máj. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Igen ezt mind én is eltettem. Olyan jó érzés lesz később ezeket visszanézni. Újságot nem tettetek el a baba születése napjáról? Sajnos én erre későn gondoltam:(
2009. máj. 14. 08:19
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg! Ó, hogy erre én sem gondoltam! Talán a nagyszülőknék találhatok aznapi újságot! Köszi az ötletet!
2009. máj. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
vettem a hobbyboltban albumot bele fotópapirt. beleragasztottam az egyik fél pár cipőjét (elhagytuk a másikat) terhességi tesztet. karszalagot amire a neve volt felirva kislapot. ragasztottam boritékot a lapra abban van UH másikban meg terhes kiskönyv. jön majd a hajtincs meg a többi ha felnő odaadom neki:-)
2009. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nincs mit! Mióta eszembe jutott én is keresgélek
2009. máj. 14. 08:41
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Terhességi teszt(pozitív),köldökcsonk,karszalag+egy kórházi karton amit a születéskor kapnak a babák és a kiskocsira rakják nálunk(amibe hoztuk vittük a kórházba),rajta van a neve,súlya,hossza és a fej-mellkaskörfogat,4D-s fénykép:DEddig ennyi,majd jönnek a fogacskák és a hajtincs.

8hós manó anyuja

2009. máj. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
mi a köldökcsonkot tettük el, az első levágott hajtincsét, és a kis cetlit a kórházi kiságya fölül, amin a neve, súlya, magassága, stb. volt.
2009. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!