Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az amit eltettetek emlékbe...

Mi az amit eltettetek emlékbe a babátokról? ( első hajtincs, születési karszalag, fogacska, stb. )

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 07:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Aznapi újság, első hajtincs, az összes foga , ami eddig kiesett, karszalag, fénykép a születés uténi percekből.
2009. máj. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én elraktam az újságot,azt a kisruhácskát amiben hazahoztuk a korházból,az első pár cipőjét amibe megtanult járni és babanaplót vezetek abba rakok minden számomra fontos dolgot.Karszalag,kórházi karton,pár fotó,terhes kiskönyv,uh fotok, első hajtincse.A fogacskáit is gyüjteni fogom most 1éves mult eddig ezek vannak eltéve,és féltve örzöm.
2009. máj. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Hajtincset, karszalagot, napilapot, poz. tesztet is tettem el. Megőriztem az összes leletet, UH felvételt, ruhák egy részét. Sőt! A pénztárcámba beleragasztottam a ragtapaszt, ami a baba ruháján volt a kórházban (név, szoba/ágy), és megvan a karton is, ami a "kenyereskocsin" volt a kórházban. :)

Viszont a babanaplót hiányosan töltöm, van benne egy-két dolog, amit nem igazán szeretnék megválaszolni.

2009. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Karszalagot, tesztet sajnis a csonkot elhagytam..:o(..a leszorítót pedig kérésem ellenére kidobta a nővér a kukába

Újságot utólag mondták nekem is, de tuti, hogy a köv. babánál elteszem az aznapi sajtót...:o)

Nem mellesleg blogot vezetek a terhességről és azta is minden nap a kis családunkról.

2009. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
karszalag,a kórházból egy szív alakú papirt,amin az adatai vannak,hajtincs,első cumija,első cipő,terhességi teszt, az első szülinapi tortáról a gyertya.
2009. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Aznapi újság, mikor született, kórházi papírja, amin az adatai vannak, karszalag, köldökcsonk, én a terhestesztekről (3db) csak fényképet tettem el, eltettem a ruhát, amiben hazajött a kórházból, az első bébiételes üveget, amit evett. Majd jön még hajtincs és fogacska :)
2009. szept. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Karszalagot tettem el, es a naplot amit irok rola, azt mar ki is olvasta :)

Igaz mar 12 eves:)

2009. szept. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
A fogacskak kimaradtak...
2009. szept. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kórházi karszalagokat, az ágyacskára tett névtáblát, terhes kiskönyvet, táplálási naplót, első hajtincset, minden méretből egy db. pelust tettem el, illetve évente körberajzolom a kezüket, lábukat, és gyűjtöm a rajzokat is egy külön dossziéba. Bár a kicsi még nem rajzol, mert csak 10 hónapos. :) Később az első kipottyant fogacskát is elrakom majd. Ezen kívül sokat fotózok, videózok róluk, és naplót is vezetek a mindennapi életünkről. Tanulságos lesz majd nekik, ha ők is anyukák lesznek. :D
2009. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

A karszalagat, 4d uh fotót.

Mi nem kaphattuk meg a névtáblát ami a korházba volt a kocsin, csak fotó van róla.

2009. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!