Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedül éltek a "kis családoto...

Egyedül éltek a "kis családotokkal", vagy valamelyik (nagy) szülővel?

Figyelt kérdés
Csak azért érdekel,mert mi anyuméknál lakunk,és kicsit mindig "szégyelltem"magam,hogy nincs saját lakásunk/házunk.Viszont itt sokaktól olvasom,hogy ugyanígy vannak,mint mi.Kíváncsi vagyok,milyen arányban :)
2009. máj. 13. 19:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
anyóssal, de tevezzük a költözést.
2009. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Esküvő után 7 évig éltünk anyunál, utána vettünk házat. Azóta külön, 6 éve.
2009. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Külön élünk.
2009. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
nalnuk anyu lakik az en hazamban. Itt nekem volt hazam mikor a parommal megismerkedtem, parom albiban lakott. Parom koltozott hozzam. Anyu nalam lakik, mert kulfoldon elek es mivel tesomek is kotloztek es anya nem szereti tesom feleseget igy nalam van. Kezdeti surlodasok utan, beleszokott a dolgokba, de nagy segitseg lesz, mert jon az elso babank es nem tudok hosszu ideig szulesin lenni, egyreszt itt csak hat het jar, utana egy ev fizu nelkuli, es mivel van a haz hitel, plusz vettunk egy kozos telket nem tudjuk megengedni h az en jovedelmem kiessen. stresszelek is emiatt rendesen!!
2009. máj. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyóséknál lakunk, egy házban, de külön házrész, külön bejárat, konyha, wc, fürdő, szóval minden. Esély sincs, hogy 1x külön menjünk...
2009. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!

Hát,remélem egyszer (pár éven belül)mi is külön tudunk menni,mert így sokszor elég nehéz...Csak egyenlőre nem tudnánk hitelt felvenni :(

2009. máj. 14. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!