Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedül éltek a "kis családoto...

Egyedül éltek a "kis családotokkal", vagy valamelyik (nagy) szülővel?

Figyelt kérdés
Csak azért érdekel,mert mi anyuméknál lakunk,és kicsit mindig "szégyelltem"magam,hogy nincs saját lakásunk/házunk.Viszont itt sokaktól olvasom,hogy ugyanígy vannak,mint mi.Kíváncsi vagyok,milyen arányban :)
2009. máj. 13. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szia, mi egyedül
2009. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Mi már az első perctől kezdve külön lakunk.Még sajnos nincs saját lakásunk,de inkább albérletben lakunk,minthogy valamelyikünk szülőjéhez költözzünk.

Miért szégyenled magad?Nem kell!!!Más is lakik a szülőkkel.Biztos sokat segítenek nektek(és addig örülj,míg ez így van)

Mi csak azért nem velük lakunk,mert nagyon jövök ki a párom szüleivel és ő se az enyémmel...Szóval marad az albérlet,míg nincs más.

2009. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi összeköltöztünk albérletbe, de nem ketten, hanem anyukám is költözött velünk. Kint dolgozik külföldön, ritkán jár haza. Mióta elváltak a szüleim, anyával albiban laktunk. Azóta a bátyámnak családja van, ők külön élnek. Én, amíg főiskolás voltam, addig apámmal éltem, aztán összeismerkedtem a párommal és albiba költöztünk, immár anyával, apámmal meg is szakadt a kapcsolat. Most készülünk saját házba költözni, hogy jön a baba, de anya is költözik oda is velünk, ő sokat segít. Másra nem is számíthatok. A párom szülei is nagyon aranyosak, csak a páromnak még van 2 öccse, és ha mi is odaköltöztünk volna, akkor már sokan lennénk.
2009. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi külön älünk a szülöktöl,
2009. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
külön házban de egy udvarban az apósommal.
2009. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül maradtam terhesen, így mi egy évig anyunál laktunk, utána költöztünk külön a kisfiammal albérletbe.
2009. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi anyuval lakunk. Elég nagy a ház, kényelmesen elférünk. Mi nem tudunk elmenni, mert kevés a pénzünk törlesztésre. Anyum pedig nem tudná egyedül fenntartani a házat.

2009. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Külön élünk :-)
2009. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi külön költöztünk egy családi házba. 70 km-re vagyunk mindkét szülőtől. (páromé+enyém)

Szabad szoba van mindkét anyósnál, ha fél évvel később akarunk hitelt felvenni, akkor már nem kaptunk volna... akkor náluk laknánk, talán még 10 évig is! Nyugi, ez nem ciki. Ha megértitek egymást, akkor semmi gond!

2009. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi is külön élünk albérletben + építkezünk. Jobban kijönnénk anyagilag ha anyósoméknál laknánk, de én már 10 éve önállósítottam magam, nehezen tudnék alkalmazkodni, jobb így külön.
2009. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!