Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák akik visszamentek...

Anyukák akik visszamentek dolgozni gyes alatt, vagy gyes után, azok megkapták már a szabira is az emelt fizetést? Ha volt közben persze abban a munkakörben. Vagy csak később, amikor már elkezdtek dolgozni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem ezt mert vhol olvastam egyszer hogy nem mindenki kapta meg már a szabi idejére. Olyan kifogással hogy az még ugye a múltra vonatkozik. De volt akinek mikor ténylegesen elkezdett újra dolgozni akkor már emeltet kapott, de hallottam olyanról is hogy csak pár hónap után emelték fel. Hogy van akkor most ez jogszabályilag?
2009. máj. 12. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,ha visszamész és emeltek közben azt kell kapnod.Olvasd el a munka törvénykönyvét,abban minden benne van!
2009. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor visszamész, rögtön az 1. naptól módosítani kell a személyi alapbéredet az időközben megvalósított béremelés mértékével. A kiadott szabadság 1. napjára már ezt az emelt munkabért kell kapnod. Munkajoggal foglalkozó kismama
2009. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!