Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon gáz a Lenke név?

Nagyon gáz a Lenke név?

Figyelt kérdés
Szerintem olyan kedves, barátságos, jó hangzású név, és passzolna a párom vezetéknevéhez is. Nekem nagyon tetszik, már a párom is elfogadta, viszont ha mondom valakinek, egyből lehurrog, hogy szégyellni fogja a gyerek, mert "vénasszonyos". Dehát egy kislányról senki nem egy öregasszonyra asszociál, nem?
2009. máj. 12. 09:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is elfogult vagyok, a nagyanyám is Lenke. A lányomnak is régies neve van, a következő lányunk pedig az anyósom nevét kapná, egyszerűen mert az tetszik. Ne foglalkozz senki véleményével! És legalább nem tömegnév!!
2009. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
A férjem szerint az én választott neveim (Lujza, Emma, Beáta...) nagyon furcsák, így Veronika lett a baba neve, de a Lenke Kata névvel nagyon sokáig rágtam a fülét. Nekem még mindig tetszik.
2009. máj. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is adjátok neki ezt a nevet,nekem tetszik!Az én fiamat az apukája után neveztük el(János) én nem nagyon akartam ,mert régimódinak tartom.DE azóta megszerettem és a legtöbb embernek tetszik,hogy ilyen "régies"neve van!

A következő gyerkőcömnek is régi nevet fogok adni!És valóban,nem fognak minden kislányt így hívni a játszótéren!

2009. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyönyörű név. :) Egyáltalán nem gáz. De nem csak Lencsinek vagy Lenkécskének lehet ám becézni. Ott van még a Lele, Lellus, Leni, Lenus. :)


Senkit nem akarok megbántani, de Dzsenifer, Kimberli, Fernanda, Zsaklin stb.... Na EZEK a gázak.

2012. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Jelentem nem vagyok töketlenke ;) én mindig büszke voltam a nevemre és hogy ritka :)
2018. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!