Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Átesett vki olyan műtéten,...

Átesett vki olyan műtéten, amikor a méhszalagjait teszik rendbe?

Figyelt kérdés
Nekem 3 természetes szülésem volt. A méhszalagjaim meg vannak nyúlva. A méhem sajnos "le van csúszva". Meg szeretném műttetni. Tapasztalatokat tudtok mesélni? A dokimmal már beszéltem róla, de kiváncsi vagyok arra, aki átélte!
2009. máj. 9. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az édesanyámnak volt ilyen műtétje évekkel ezelőtt. Ő is hármunkat szült meg, s ez nyomott hagyott a szalagokon. Az egyik kellemetlen tünete az volt, hogy szinte állandóan nyomódott a hólyagja, mindig előre félt már attól, ha ment valahova és jaj mi lesz, ha nem lesz a közelben wc. Kicsit el volt kenődve műtét után, mert gyenge volt, mert persze ő úgy szerette volna, ha már aznap virgoncan szaladgálhat, akkor azt mondta, kár volt belemenni, de aztán egy hét múlva áldotta a napot, amikor rászánta magát. Neki nagyon sokat segített, az előbb említett konkrét panasza teljesen megszűnt. Konkrétan nem tudom, hogy mi történik egy ilyen műtét folyamán, az édesanyámat sem kérdeztem meg, hogy konkrétan mit csináltak, de, ha az orvosod is javasolta és Te is rászántad már magad, a te panaszaidnak is vége fog szakadni, remélhetőleg!
2009. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nekem ilyen panaszom még nincs, inkább csak az érzés kellemetlen. Az én anyukámnak is volt ilyen műtétje, csak nem tudom azóta mi változott a gyakorlatban. Még várok kb. fél évet, amíg visszaállnak a dolgok valamennyire a helyükre aztán megcsináltatom én is.
2009. máj. 9. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám is pár hét múlva megy ilyen műtétre. Neki azt mondta a doki, hogy ez egy egyszerű plasztikai műtét, nem kell parázni, és megéri, utána megszűnnek a kellemetlenségek!
2009. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!