Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy a legtöbb...

Miért lehet az hogy a legtöbb sztár császárral szül?

Figyelt kérdés
Most hallom hogy megszületett Dundika babája.. természetesen császárral.Hirtelen talán Marsi Anikó jut eszembe aki simán szült, egy napon születtek a fiaink. Lehet hogy nekik engedik a császárt a dokik? persze csak sutyiban...
2011. nov. 11. 22:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha most még csak 8 hónapos lett volna a babája akkor is kivetették volna a dátum miatt? Oké, hogy Dundika hisz a számmisztikában, de ez ilyenkor semmissé válik nem, hisz akarattal született így a baba. nem pedig azért, mert a számmisztika így akarta.
2011. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Semmi bajom a császárosokkal sőt! Én nagyon nem akarnék császárt, úgy hogy két sima szülésem volt, nagyon fájt mindkettő, de csak előtte. Rettegnék a császártól, épp ezért nem értem miért akar valaki szándékosan azt. Akinek szükséges azzal semmi baj inkább le a kalappal előtte, mert gondolom utána elég rossz lehet. Csak gyanús hogy tényleg mindenfélére hivatkozva a legtöbb sztár császárral szül. Nem is biztos hogy a pénze inkább a hírneve miatt. Az én dokimnak fizethettem volna akármit tuti elzavar ha ilyesmit kértem volna tőle.

Ott van pl Rubint Réka, egy erős egészséges nő mégis 3 császárja volt. Dundika meg tényleg a különleges dátum miatt szült programozottan, de azért ez nekem nem igazán jó indok egy hasi műtétre ahol két ember életéről van szó.

2011. nov. 12. 16:08
 13/18 anonim ***** válasza:

Bocsi az off-ért!

Dundika mióta sztár?Mert szerintem egyátalán nem az!

2011. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azért választják a császáros szülést, mert nekik van lehetőségük utána 2-3 hétig fel sem kelni az ágyból, mert ott van a dada, aki ellátja a babát helyettük. Mint tudjuk a legtöbb sztár átesett már jópár plasztikai műtéten, aminek ugyanúgy van gyógyulási időszaka, és gondolják hogy ha azt túlélték, akkor a császár sem lehet rosszabb.
2011. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Rubint Réka azért szült császárral, mert az elő babája farfekvésben volt, aztán az orvosa már nem akart belemenni a hüvelyi szülésbe a másik két gyereknél.


Különben Béres Alexandra is természetes úton szült.

2011. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Miaju,az én barátnőm is császárral szült-farfekvéses volt a baba,ráadásul az első szülése,így kötelező volt a császár-de egyből mondta neki a doki,hogy alap dolog lesz a 2.-nál,hogy megpróbálják a sima szülést.Most megint várandós a csajszi,és sima szülésre készül.
2011. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja mit enged ilyen helyzetben. Úgy tűnik Rubint Réka orvosa az óvatosabb fajtából való.
2011. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A 2. babáját Marsi Anikó is császárral szült,ám nem véletlen.Arctartásos volt a baba,nem illeszkedett be a szülőcsatornába.
2011. nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!