Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy a legtöbb...

Miért lehet az hogy a legtöbb sztár császárral szül?

Figyelt kérdés
Most hallom hogy megszületett Dundika babája.. természetesen császárral.Hirtelen talán Marsi Anikó jut eszembe aki simán szült, egy napon születtek a fiaink. Lehet hogy nekik engedik a császárt a dokik? persze csak sutyiban...
2011. nov. 11. 22:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan félnek a fájdalomtól! Bár Dundika esetében lehet, hogy muszáj volt, mert ő elég alacsony és ha jól halottam 4 kg körüli a babája. Lehet elakadt volna. Mi lett a kicsi neve?
2011. nov. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Marián
2011. nov. 11. 22:55
 3/18 anonim ***** válasza:

Majoros Marián elsőre elég furán hangzik.

Most olvastam, hogy nem is Majoros lett hanem Szentiványi.

2011. nov. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ha egy jó nagy összeg becsúszik a doki zsebébe, akkor szülhet bárki császárral, nemcsak a sztárok.

De még mindig nem tudom miért téma az, hogy valaki császárral szült, ettől nem lesz kevesebb annál aki természetesen szült. Mindkettő gyereket hoz a világra, és ez a lényeg, nem az hogy milyen úton.

Én is császárral szültem, nem így terveztem, de ez lett a vége. Végül egyáltalán nem bántam hogy így alakult, igaz kellemetlen volt utána, de ha még egyszer szülök akkor is császárral szeretnék.

2011. nov. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó válaszolónak:más,amikor egészségügyi okokból császár,és más,amikor anyuka kérésére...a baba szempontjából persze mindegy,hogy miért császár,ám mivel ez nem a legideálisabb születés számára(nem akarom leírni,hogy miért,a goggleba beírva találsz rá választ) ,amennyire lehet,el kell(ene) kerülni.Írom ezt én úgy,hogy 2 hüvelyi szülésem volt,és ha sokáig "zaklattam" volna a dokimat biztos,hogy a császár is működött volna(ám én nem akartam volna).Gondolom Dundika a 2011.11.11-e miatt választotta a császárt.Ezt azért is gondolom,mert Majka este azt nyilatkozta,hogy délelőtt 11-kor született a baba(ami furcsa,hogy pontosan nem tudta megmondani,hogy hány perckor,de még a baba születési súlyát,és a hosszát sem).
2011. nov. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs ezzel baj,hogy császárral szül.

Én azt nem értem,hogy miért nem lehet vállalni,hogy már pedig én így akartam.

Jönnek ezzel a "keskeny csípője miatt nem tudná megszülni" stb. dumával.

Ez általában 10 nőből 2-nél igaz. Vékony, törékeny lányok szülnek 4 kg-os babákat.

Miért nem lehet azt mondani,hogy ezt választotta és kész!

2011. nov. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Németországban is lehet választani, hogyan szeretnél szülni.


Én a Janics Natasán gondolkodtam, hogy milyen hamar visszament edzeni, ő viszont tuti természetesen szült, nem?

2011. nov. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem az más,ha egy anyukát valami okból császározni kell, vagy a baba miatt,de aki kéri,hogy császározzák az nem szült.Mint írtam ez CSAK arra vonatkozik aki kérte.Ha belegondoltok a sztárok nem szenvednek,kiszedik és kész.Aki természetesen szül,az meg szenved.Megint írom,hogy akik nem tudnak bármi okból is természetes úton szülni az KIVÉTEL.E.
2011. nov. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

khm...

miből gondolod h aki császárral szül annak nem fáj?

igaz akkor nem no de utána.....

szültem rendesen is és császárral is

az előbbinél előtte fájt az utóbbinál utána

szal a szülés bárhogy is történjék akkor is fájdalmas

vagy így vagy úgy .-)))

2011. nov. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Dundika időzített császárral szült, mert fontos volt neki hogy 2011.11.11. 11: 11kor szülessen a gyermek.
2011. nov. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!