Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

21 eves vagyok, majusban vegzek a sulival. Mostanaban minden gondolatom a kisbabak korul forog. 3 eve parkapcsolatban elek es meg legalabb 3 evet szeretnenk varni a gyermek vallalassal az anyagiak miatt, de en ebbe a gondolatba mar bele orulok. A kornyezetemben nincs kisgyerek akin esetleg ,, kielhetnem,, magam es vigyazhatnek ra.


Ti ereztetek ilyet? Hogy kuzdjek a vagyam ellen eveken keresztul??


2011. nov. 3. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Logikus érvekkel küzdj ellene: meg kell teremteni az alapot, jó ha dolgozol babvállalás előtt, hogy megfelelő anyagiakat kapjál, így nagyobb biztonságban érezheted magad majd. Fiatal vagy, nem késtél le semmiről sem, nem kell kapkodni, mindennek eljön az ideje. Te pontosan tudod mit akarsz: vágysz egy babára, de várni akarsz a suli és a munka miatt. Ez teljesen érthető és okos döntés.


Én 21 évesen szintén nagyon vágytam egy babára, valamiért elkapott a hév, de tudtam, hogy felesleges még ezen agyalni, mivel szüleimnél éltünk a párommal, én tanultam, még nem dolgoztam.

Aztán szépen múlt az idő, és suli, munka után, jó helyre (nem szülőkhöz, hanem saját lakásba) született meg a lányunk. Én ekkor 27 voltam, és azt hiszem pont jókor jött a kis Csipetfalatom.

2011. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ezeket diktálja az eszem is, de szívem szerint úgy babáznék már. :))


Csak jövőre lesz aktuális a költözés is, talán ha már együtt fogunk élni és nap mint nap le leszek foglalva a háztartás vezetésével, munkába járással stb akkor az fogja kitölteni az időmet és nem fogok ilyesmin agyalni.

2011. nov. 3. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!