Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők! Mért várjátok el a...

Szülők! Mért várjátok el a gyereketekről (gyerekeitekről) hogy tökéletesek legyenek 5-ös tanulók?

Figyelt kérdés

mért orsitjátok le a fejüket ha esetleg 1,2 vagy 3-ast szereznek???

mért olyan ruhát vesztek nekik ami nem tetszik a gyereknek???

mért akartok belölük STRÉBERT nevelni????

mert kell hogy a gyerek "tökéletes"legyen amikor ti se vagytok azok sőt senki se!?!?!????

mért nem csinálhat azt"amit akar"(természetesen nem olyanra gondolok hogy szétrombolja a házat)

xd..

mert nem lehet úgy megcsinálni a haját ahogy őszeretné??

mért nem viszitek el fodrászhoz és mért otthon nyirjátok le a gyerek haját??(tisztelet a kivételnek)

MÉG SOROLHATNÁM AZ OKOKAT PÁR ÓRÁN KERESZTÜL....


2009. máj. 5. 17:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok, szívesen.

Kamasz vagy, naná hogy hülyeség amit a felnőttek akarnak, de hidd el, szeretnek Téged is.

Amiket kérdeztél Veled meg is történik? Mert ha igen, akkor hidd el, rendben van minden. Csak jót akarnak Neked és ha majd Neked is lesz gyermeked, ugyanilyen leszel. Látni fogod milyen képességekkel bír a gyermek és Te is kihajtod belőle, amit csak kilehet.

Ne foglalkozz azzal, hogy nem értenek meg itt Téged, teljesen normális időszakon mész keresztül. 36 éves vagyok a fiam 15 és lázad, úgy mint Te. De a lelke mélyén... képzeld mikor ment felvételizni, ő kért meg, hogy igazítsam meg a haját. Persze meghagyta, hogy az egy éves öccsének nehogy levágjam...

Figyelj. Jó kapcsolatot építs a szüleiddel, ezeket a kérdéseket nekik is nyugodtan felteheted ha lenyugodtál.

Legközelebb meg ha nem akarod hogy beléd kössenek, először egy doksiban ellenőrizd a helyesírásod. Sajnos sok olyan válaszadó van, vagy hozzászóló, aki nem jóindulatú.

Szóval állítsd fel a kérdéssort és kérdezz, de számíts rá, hogy a szülők is kíváncsiak ám, pl....

én megkérdezném...

- Nem rossz hogy a szemedbe lóg a hajad?

- Miért nem moshatom ki a táskádat?

- Nem kellene már egy normális tolltartó?

- Miért nem tanultál csak 10 perccel többet?

Szóval párbeszéd lesz a vége... de úgy, ahogy a szülők próbálnak együtt élni az egyéniségeddel, Neked is végig kell gondolnod, hogy csak a jószándék vezérli a törődő szülőt!

2009. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 vav22 ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Mindössze 20 éves vagyok uh. azt hiszem nincs köztünk generációs különbség, csak 4-5 év. És igen én is lázongó tinédzser voltam. És nem ellened írt itt szerintem senki, hanem pont hogy jószándékkal, hiszen mindenki volt ennyi idős. Szélsőséges szülők persze vannak,de szerintem neked is megkell próbálnod megérteni a szüleidet ugyanúgy ahogy nekik is megkell próbálniuk a te szemeddel látni és közös nevezőre kell valahogy jutni. Szerintem nem az ajtó csapkodás és kiabáláls vezet eredményre hanem sokkal inkább az, hogy ha valami gondod van próbáld tisztázni velük, hogy tem máshogy látod és vitassátok meg a dolgokat!...
2009. máj. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!