Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ítélik el az emberek...

Miért ítélik el az emberek azokat a nőket, akik 20-22 éve korukban szülnek?

Figyelt kérdés
Hálás lennék, ha valaki ezt elmagyarázná, mert mindenhol csak azt látom, hogy lenéznek, mert 20 évesen szültem. Nem a semmibe szültem, hanem van lakásunk autónk, nincs hitelünk, és mindent meg tudunk venni. Hónap végén sem kell számolgatni a pénzünket. Tgyást is kapok, mert dolgoztam, szakmám is van (pénzügyi-számviteli ügyintéző), mégis "lenéznek" mert csak!!! 20 éves vagyok... Miért?
2011. okt. 27. 17:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

én úgy gondolom,hogy azért nézik le azokat akik fiatalon alapítanak családot, mert azt feltételezik,hogy vagy becsúszott vagy buta ,primitív , a társadalmi létra alján elhelyezkedő ember - a cig..nál és 3.világbeli országokban is így van, hogy az emberek alacsony iskolázottságuak, rosszak az egészségügyi viszonyok és az ösztönös utódképzés miatt hamarabb szülnek-.


Szerintem tudat alatt ez játszódik le a sajnálat mögött.


ezzel nem bántani akarok senkit csak mondom,hogy szerintem ezért történhet.


az,hogy ilyen fiatalon meglegyenek a feltételek nagyon ritka és szerencsés eset, van ilyen ugye, csak RITKÁN.

2011. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen szültem és amikor jártam terhesgondozásra elég vegyes volt a korosztály,de mikor szültem akkor rengeteg fiatal volt.Nem vagyunk milliomosok,de a gyerekünknek mindene meg van ami kell.A legfontosabb az,hogy nagyon szeretjük.És nem azért nincsenek 10000 ft-os játékai,mert felelőtlenül összehoztuk és nem telik rá.Hanem azért,mert nem érdekli.Az más dolog,hogy nem sok értelme van a drága játéknak,a szeretet ami fontos egy gyereknek.Igaz nem ez volt a kérdés.De amúgy jól írta az egyik hozzászóló,hogy hány nő ír ide,hogy mit tegyen nem jön össze a baba.Azt kellene elfogadni,hogy nem mindenkinek élete a bulizás.Ezért van az,hogy sok egyetemista leszólja a fiatal anyukákat.Az egyetemeken is csak a buli megy és ez már akkor nem tetszett.

Meg fiatalon valaki nem feltétlenül a szülei nyakán él.

Sokan avval érvelnek,hogy pár év múlva jobb lesz és akkor.Soha nem lesz jobb a helyzet.

Mennyi idős a babád kedves kérdező?

2011. okt. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nnem értem miért kell ezen vitatkozni, van aki 20 évesn már gyereket akar és van aki mást.

Mindeki érzi, hogy érett-e már rá vagy nem.

n naem voltam az, nem is szültem volna 25 alatt, van aki igen és már 2-3 gyreke van.

2011. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
4,5 hónapos a kisfiam. Tudom, hogy nem mindenki akar korán szülni, mert abban reménykednek, hogy egyszer jobb lesz de legalább ne nézzék le azokat, akik így gondolják. Imádom a kis lurkót, és semmiért nem csinálnám vissza. Amikor szültem akkor is 30 körüliek voltak a szobatársaim, 1-2 fiatal volt. Ott is rögtön lenéztek, flegmán beszéltek velem, de amikor kiderült, hogy biztos háttér van, és terveztük a babát, akkor persze mindenki normális lett.
2011. okt. 28. 09:32
 15/15 A kérdező kommentje:
*akik nem így gondolják
2011. okt. 28. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!