Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Taigetosz pozitív emberek...

Taigetosz pozitív emberek miért szülnek gyereket?

Figyelt kérdés
Sosem értettem boldogtalan emberek, boldogtalan párkapcsolatban miért csinálnak gyereket... Ha pedig becsúszik miért nem szakítják meg a terhességet?
2011. febr. 27. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

1. azt hiszik, ettől varázslatos módon rendbe jön a kapcsolat

2. van, akinek az elvei tiltják az abortuszt

2011. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
LOL, ezt a kérdést akár én is írhattam volna. :)
2011. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert ezek az emberek felelőtlenek és buták, itt kezdődik a gond. Aki a saját életét nem tudja a kezében tartani, hogy lenne képes egy másik emberi lényét irányítani, sehogy, így ebből lesznek a szintén felelőtlen és buta gyerekek majd később felnőttek.
2011. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Őszintén fogalmam sincs. Manapság sok-sok módszerrel lehet védekezni a terhesség ellen.

Egy kolléganőm most vár babát, 17 hetes körül van, a pasija verte, folyton hol együtt voltak, hol külön, több hétre szétköltöztek, a nyár vége felé két hétre összejöttek, persze, akkor is kapott a csaj egy-két pofont, de teherbe esett a "nagy békülésben". A kapcsolat ismét megszakadt, a gyereket megtartotta. Albérletben él (persze ez nem kizáró ok), keveset keres, nincs segítsége, az apa is munkanélküli. Folyamatosan dohányzik, normális kajára nincs pénze, főtt ételt nem eszik...

Azt hiszi, hogy a gyerek az olcsó dolog, mert 10 ezer forintért látott kiságyat az Ikeában... Hiába mondják neki a tapasztalt anyukák, hogy a gyerek nem ennyiből áll, de nem érdekli. Bár, már szerintem megbánta, hogy megtartotta.

Nem tudom, miért hiszik azt, hogy egy babától megváltozik az amúgy kicsapongó, agresszív pasi. Ilyen csak a filmekben létezik, a macsó rosszfiúból nem lesz tisztes családapa varázsütésre. A gyerek meg nem tehet a szülei hülyeségéről.

2011. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes felvetés. A kérdésre az 1. válaszoló megírta a véleményemet.

De! Itt a kisvárosunkban él egy család, ahol a lány enyhén szellemi fogyatékos. Viszont válogatás nélkül kufircol mindenkivel, mert egyébként nem csúnya, csak nem százas. A szülei kérték, hogy engedélyezzék a meddővé tételét, a petevezeték elköttetését. Nem lehetett. Semmilyen szociális intézménybe nem tudták vinni a lányukat, pedig kellett volna a 24 órás felügyelet. Született egy sokkal terheltebb gyerek, nem tudni kitől, a nagyszülők nevelik, hordják mindenhová, és a szülés után megkapták az engedélyt az elköttetésre. A lány megszökik mindenhonnan, de már gyereket nem visz haza. A nagyszülőknek meg rámegy az életük, pénzük az unoka kezelésére, nevelésére. Kinek jó ez? Mi lesz a gyerekkel, ha a nagyszülők már nem élnek majd?

Szóval ilyen is van. Itt az anyuka 100%-ban Taigetosz + volt.

2011. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Engem inkább az zavar, hogy ha valaki örökbe akar fogadni, k.rva nagy procedúrán kell átesnie. De az ilyen szülőknél simán ottmarad a gyerek.
2011. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Eszembe jut az a történet, amit az egyik hasonló kérdésnél olvastam: a vérfertőzésből született gyereket siettek visszahelyezni a vér szerinti családjához. 11 évesen már terhes volt a saját apjától.
2011. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Mint köztudott, aki tudja magáról, hogy hülye, az nem az:)

Az unintelligens emberek tökéletesen meg vannak győződve arról, hogy nincsen velük semmi baj, és minden úgy jó, ahogyan ők képzelik. Sokan egyszerűen képtelenek végiggondolni, mivel jár a gyerek, csak az örömeit és a kiváltságokat nézik, de nem tudják felfogni, mi az a felelősség.. A nevelésből csak annyit látnak, hogy el kell látni a kicsit, de hol van itt a megfelelő érzelmi és szellemi támogatás? Sokan tényleg a kapcsolatukat próbálják így "megmenteni", mások a vallásos meggyőződésük miatt szülnek nem megfelelő körülmények közé(ami megint egy külön téma)..

Én is azon vagyok kiakadva, hogy szülő bárki lehet, aki biológiailag alkalmas rá. Talán ezért rohangál annyi elcs*szett gyerek az utcákon, a másik fele pedig - aki a szülei ellenére normális marad - nyomorúságos gyerekkort él át egymást késsel kergető családtagok vagy éppen sivár, szeretetmentes családi körülmények között között.

2011. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd a szüleid!
2011. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!