Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most őszintén! Ez mi? Tényleg...

Most őszintén! Ez mi? Tényleg innen várják el a segítséget?

Figyelt kérdés

Ma volt egy kérdés, hogy egy 31hetes kismama nem tud semmit venni a születendő gyerekének, mert nem maradt rá pénzük. 140et keres a férj, ő huszonpárezer ft-ot kap, és 120 a rezsi, és már nem marad pénz a kicsire.(lehet nem pontosak az adatok) Aztán a kérdező kinyőgte, hogy ő innen a válaszadóktól szeretne ingyen baba cuccokat. Sajnos már törölték a kérdést, nem tudom mi lett a vége.

De ezelőtt a kérdés előtt is volt egy olyan kérdés, hogy az anyuka téli cuccokat akar a lányának, mert nincsen pénze. Egy idős nénihez járt át internetezni és onnan írogatott. Aztán persze kiderült, hogy nem is igaz amiket leírt a kérdésben mert az egyik válaszadó megtalálta facebook-on és onnan minden kiderült. Persze ezt is törölték. Páran biztos emlékeznek erre a kérdésre.


Nem rossz indulatból, de most komolyan innen várják a segítséget, az ingyen dolgokat? Számomra ez annyira felfoghatatlan, hogy már arra sem telik hogy turkálóból, börzéből beszerezzék a legfontosabb dolgokat. Mi lesz majd akkor ha megszületik? Félreértés ne essék, én is turiból meg a legolcsóbb helyekről szereztem be mindent a babának. Ti mit gondoltok erről? Én nem tudnék idegenektől ilyen mértékű segítséget kérni. Tudom, hogy alakulhatnak máshogy is menet közben a dolgok, de én nem erre gondolok. Nem vitázni szeretnék, csak kérdezem ti hogyan látjátok ezt?


2011. okt. 17. 20:54
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Hu ez szomorú amit irsz.

Egy másik fórumon ahol fent vagyok ott volt egy eset,"anyuka" más blogjáról lopta le a "gyermeke" képeit. Meg kitalálta h ő rákos meg kómában van. Mindenki segitett neki meg utaltak neki pénzt meg ruhát a 3hós fiának. (3hós volt mikor kómába esett..) S kiderült h nem is létezik a nő,meg hogy egy amerikai oldalról lopja a családi képeit. Még fake fb adatlapot is csinált magának,családjának..

2011. nov. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!