Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy tűnik tudnék segíteni egy...

Úgy tűnik tudnék segíteni egy nyílt örökbefogadásnál, de nem tudom, hogy ilyen feltételekkel jó ötlet-e. Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Ismerem az anyukát is, elég közelről (még csak 16 éves, későn derült ki a terhesség, elvetetni nem tudja, felnevelni meg mégúgyse, viszont tudom, hogy max. észérvekkel lehetne meggyőzni, hogy a babának jobb lenne máshol), és elég közelről azokat is, akik örökbe fogadnának (túl vannak sok év próbálkozáson, számtalan beültetésen és évek óta várnak örökbe fogadható babára).

Nem tudom merjem felajánlani a segítségem, mivel ez később igen nagy teher lehet, hogy el kell titkolni az anya előtt, hogy tudom, hol a gyerek. Elég közel is laknak egymáshoz. Igaz nem egy városban, de elég nagy lenne az esély, hogy összefutnának. Akár még nálunk is, mivel mindketten rendszeresen találkoznak velem. Sok lenne az összefüggés, illetve felismernék egymást. Mit tegyek?


2009. ápr. 28. 19:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
mi nyíltan fogadtunk örökbe. ismerjük az anyát. azóta zaklat. folyamatosan találkozni akar, közel költözött, állandó gyomorgörcsünk van
2011. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!