Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kikapcsolódásról...

Milyen kikapcsolódásról álmodoztok, kisgyermekes anyukák?

Figyelt kérdés
Két kisfiammal (pici+kicsi) vagyok itthon, betegek...a "kicsi" nem mehet oviba - nulla alvás és a marakodók szétválasztása (tökmindegy, hogy van húsz vagon, ugyanaz a darab kell mindegyiknek). Hullafáradt vagyok, főzés, háztartás, férjemmel már csak intünk egymásnak, mert ő "alszik" éjjel az egyikkel, én a másikkal, hogy ne verjék fel egymást...és ilyenkor olyan heves vágy fog el, hogy elmenjek!!! Már nem úgy értem, hanem hogy kicsit kiszakadjak...ne vessetek meg ezért, nagyon szeretem őket, és reszketek értük, de szabad perceimben elképzelem, hogy akkor én most buszra pattanok, és elmegyek egy plázába, 100 000 Ft-tal a zsebemben (nincs ennyi, csak 7000, az is kajára kell, messze még a következő GYED), na és válogatok a H/M-ben (bocs, nincs "and" jelem), a Promodban, aztán megiszom egy cappuccino-t, majd beülök egy moziba, aztán fodrász-manikűr, zumba, infraszauna...hohóóóó, a kezem a bilibe lóg!!! De olyan jó legalább elképzelni...vagy hogy csak felülök egy villamosra, hadd vigyen, én pedig bambulok ki az ablakon...hát, ilyenek. Most olyan periódus van, hogy a férjemnek nagyon sok a munkája, amúgy sokat segít. Csak most nehéz. Ti is besokalltok néha? És gondolatban hová "menekültök" egy kicsit, töltekezni? Talán a gyakorlatban is sikerül?
2011. szept. 30. 17:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vegigolvastalak Benneteket. Nekem nem tunik mindegyik keres (alom) megvalosithatatlannak ... bar gyerekem sincs, ugyhogy mondhatjatok, majd meglatod, ha lesz. De mi lenne, ha megprobalnatok :) Ha van valaki, akinek fel napra oda lehet "ajandekozni" es hajra!!!! Az alvasos dolog gondolom kicsit nehezebb, mivel ha jol sejtem az apak hetkozben latastol mikulasig dolgoznak, igy hetvegen ok is aludni szeretnenek :) Szoval hajra csajok, en drukkolok nektek :))))
2011. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1 és 3 évesek:

10 ig aludni

megnézni a híradót síri csendben

szeretkezni 20 percnél tovább és nem azt lesve közbe jön e a gyerek

wellness hétvége kettesben

Alkonyat minden részét megnézni

Ètteremben ebédelni gyerekek nélkül

2011. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Minden programot megvalósítok a párommal és a fiammal, vagy csak kettesben a párommal, vagy a fiammal. Nyilván ez pénz kérdése is, meg van megbízható nagyi, kettő is, szóval arany életem van. Az alvás....igen, jó lenne egy éjszakát végig aludni, de úgy vagyok vele, hogy szüksége van a fiamnak az éjjeli simogatásra, megnyugtatásra. Ha nagyon elfáradok, napközben mellé bújok:)
2011. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat, jó volt olvasni!! :-)
2011. okt. 5. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!