Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy készítitek el babátoknak...

Hogy készítitek el babátoknak a sóskát?

Figyelt kérdés
7 hós múlt a kisfiam
2009. ápr. 27. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Sóskát picit megfőztem(párolom), édes almával, főtt krumplival, aztán leturmixoltam.

Nálunk így volt a sláger! És persze raktam bele husit is, nem tudom, ti esztek-e már?

2009. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szóval cukor nélkül. Ez a lényeg!! Anyós rá akar beszélni, ezzel szédít, de én nem fogok neki cukrot adni! Igen, már eszik husit is pár napja.

Köszönöm szépen!

2009. ápr. 27. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehogy cukrot tegyél a főzelékbe :) Ha nem ízlik neki sehogy, akkor nem szereti, ez van, majd lehet, hogy később megszereti, de én nem szoktattam rá a gyerekemet arra, hogy cukrosan egye a főzeléket, hiszen később sem így fogja kapni. Gyümölcsökkel lehet persze keverni, de teljesen fölösleges cukrozni. Én először mindent úgy adtam, hogy hasonlítson arra, ahogy a felnőttek eszik, csak akkor tettem hozzá almát, banánt vagy barackot, ha magában nem volt jó. Persze készültek nálunk is érdekes mixek, de nem akartam túlságosan az édes ízekre szoktatni olyan ételeknél, ahol az édesnek nem sok keresnivalója van.
2009. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!