Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány fordulót mosol a héten,...

Hány fordulót mosol a héten, hány gyermekre?

Figyelt kérdés
Szerintem Mosó Masa elbújhatna mögöttem, mert egyfolytában megy a mosógépünk. Minden másnap mosok egy forduló ruhát, valamikor kettőt, pedig csak ketten vagyunk a lányommal. Viszont ő egy nap elkoszol 2-3 garnitúra ruhát is akár. 3 éves.
2011. szept. 27. 13:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Na jól van, akkor nem csak én vagyok ilyen mániás :) Párom megjegyezte a múltkor, hogy miért nem várok 3-4 napot, utána mosok egyszerre 2-3 adaggal. Pont evégett, mert nekünk sem férne ki, pedig 2 állítható állványos szárítónk van, amit a teraszra szoktam kitenni. Télen vissza kell majd magam fogni, mert akkor nem tudok hová teregetni, alig fér el a lakásba a szárító, meg nem valami szemet gyönyörködtető látvány.
2011. szept. 27. 16:12
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van a fürdőben, irtó pici a lakásunk.

www.szarito.hu

odáig vagyok érte!!

2011. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hárman vagyunk, nemsokára négyen, most, hogy kis ruhákat ki kell mosni, naponta megy.
2011. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia.Én általában péntek este mosok 1-2 adagot és vasárnap 1-2 néha 3 adagot,ebben benne van a párom munkás nadrágja és a pólói is.Hárman vagyunk,2 felnőtt és a 3 éves kislányunk.Azért azt hozzátenném,hogy a párom hét közben nem nagyon használ utcai ruhát.Reggel munkásruhában megy,este felveszi itthon a szabadidő nadrágot.
2011. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!