Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány fordulót mosol a héten,...

Hány fordulót mosol a héten, hány gyermekre?

Figyelt kérdés
Szerintem Mosó Masa elbújhatna mögöttem, mert egyfolytában megy a mosógépünk. Minden másnap mosok egy forduló ruhát, valamikor kettőt, pedig csak ketten vagyunk a lányommal. Viszont ő egy nap elkoszol 2-3 garnitúra ruhát is akár. 3 éves.
2011. szept. 27. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem minden nap megy a mosógép 2 gyerekre. Mondjuk reggeltől estig kinn vannak az udvaron, homokoznak koszolnak. És akkor az én ruháimat még nem számoltam.
2011. szept. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 naponta megy 2-3 mosás, de mi 6an vagyunk. Anyós, após, sógor, + mi hárman (a párom, a 2 éves fiúnk és én).
2011. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mindennap kell mosnom, két gyerekre. 1x, több nem fér ki.

Mindennap más jön sorra, fehér, nem eresztő színes, fekete.

2011. szept. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Naponta egyet biztosan. Ha néha kimarad egy nap, akkor már "el vagyok maradva".

De előfordul napi 3 (ritkán 4-5) menet is.

Az hozzá tartozik, hogy én poratka allergiás vagyok, így hetente ágyneműt húzunk, és igyekszem magát az ágyneműt(paplan/párna) is két havonta kimosni.

De vannak székpárnák, vagy autósülés huzat, bármi. Így nyár végén előveszem a téli pulcsikat, kabátokat, mert most még jól szárad a napon...

2 felnőtt, 2 gyerek.

2011. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerek, heti 6 alkalommal megy a mosógép. Mindig telerakom, soha nem indítom be félig rakva.
2011. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hetente kb 4-5 adagot mosok. 2 gyerekre és ránk.

Néha többet, mert mindig van valami extra. Szőnyeg, ágytakaró, plüssállat...

Állandóan tele a szárító. Általában azért nem tudok már többet mosni, mert nem tudom hova teregetni.

2011. szept. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Eddig átlag így nézett ki:

- 2 naponta nekünk egy adag fehér, egy adag színes

- 3 naponta a gyerekre egy full teli adag fehérekből, a színeseket már a miénkkel mostam

- szükség esetén ágytakaró, plédek, függönyök

- 1,5 hetente ágynemű


Most már együtt mosom a gyerek ruháit a miénkkel.

Ma a gyerkőc nagyobb plédjeit mostam át, egy frissítő progi ment le a fehér blúzokkal, ingekkel (temetéshez) és ki kellett mosni a fekete dolgaimat is.


Vagy minden nap pörög egy adag, vagy két naponta 2 adag.

2011. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én már Mosó Masának is tudnék továbbképzést tartani:)

Minden nap 2 adag ruha, 1 fehér, 1 színes. 2 naponta plusz egy adag a mosható nadrágpelusnak. Szombaton kb. 6 adagot mosok: törölközők, ágynemű, tornacucc, és más egyéb hetente mosandó holmi.

Igaz,a mi igaz, ezt 5 gyerek mellett produkálom.

2011. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerek, az ő ruháikat külön mosom a miénktől, heti egyszer a fehérneműk, világos ruhák, egyszer a pulcsik, nadrágok.

Nekünk szintén heti egy-egy a férjemmel. Azért mert viszonylag sűrűn a mosógép, mert minden héten egyszer sor kerül a törölközőkre, konyharuhákra, 10-12 naponta az ágyneműkre.

2011. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4-en vagyunk(2 gyerek,férjem,én)minden nap 1x biztos,hogy megy a gép.
2011. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!