Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kedvezmények vannak 3...

Milyen kedvezmények vannak 3 gyermekre?

Figyelt kérdés
Most várom a harmadik babámat. Szeretném tudni,milyen kedveznények járnak 3gyereknél.Nyilván nem a pénz motivál,de nem engedhetem meg magamnak h figyelmen kívül hagyjam a kérdést.
2011. febr. 19. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Oviban iskolában

ingyen kaja, ingyen tankönyv

magasabb családi pótlék

magasabb családi adójóváírás

hirtelen ezek jutottak eszembe

2011. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nincs ingyen a kaja féláron /legalábbis felénk/
2011. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor van kedvezmény,amit az első felsorolt,ha az egyfőre jutó kereset alacsony. Nálunk most 28.500.- Ft. Különben nincs.

A családi adókedvezményből pedig annyit vehettek igénybe,amennyi adót fizettek,többet nem.

2011. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

oviban, isiben a kaja 50%

a tankönyvet nem tudom, az talán ingyen van??

2011. febr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kaja nem ingyen van, nem tudom miért irják oda minden ilyen kérdéshez...

A kaja féláron van a gyerekeknek (bölcsi, ovi, iskola), a tankönyv ingyen, de csak használatra, év végén elvileg vissza kell adni, ergo nem irhat bele...

Magasabb családi pótlék igen, magasabb családi adókedvezmény igen (ha igénybe tudjátok venni).

Vonaton és helyközi buszon, balatoni kompon 90%-os kedvezmény nektek, ha mindhárom gyerek veled van.

2011. febr. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!