Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szíved szerint kire bíznád a...

Szíved szerint kire bíznád a gyereked felnevelését, ha téged és a párodat is érné valami?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 19:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A Hugomra és a Sógoromra.
2011. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Anyukámra.
2011. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Édesanyámra
2011. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

anyukamra es a testvereimre

ok 3an egyutt laknak 3 no....

mindharomra masert biznam

-anyukamra mert egy gondos tyukanyo

-hugomra, mert ert a gyerekek nyelven

-noveremre, mert szigoru hatarozott es imadja a keresztlanyat, de O nem egy anya tipus

igy 3an lennenek a tokeltes anyak egyben

ez nem azt jelenti, hogy en ilyen vagyok, de tudom, hogy naluk jo helyen lenne a lanyom.

Ha aukam egyedulallo lenne akkor ra is ra mernem bizni, mert imadja az unokajat, de van uj "csaladja" es ott a lanyom egesz eleteben erezne, hogy nem fogadjak be teljesen.

Anyukameknal O lenne a Vilag kozepe es minden "elvarasnak" megfelelne az a legkor....

2011. szept. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 ava87 ***** válasza:
Anyukámra.
2011. szept. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Tyűű de nehéz...nekem anyukám nem él, apámmal semmi kapcsolat nincs, amúgy is idősebb és alkesz. A férjem apja szintén alkesz, gombot nem bíznék rájuk.

Anyósom saját bevallása szerint is nem bírja a gyerekeket pár napnál tovább elviselni (ez látszik is, valóban így van 3-4 havonta 1 napra jön).

Párom testvéreivel nem tartjuk a kapcsolatot szintén, közülük kettő több abortuszon és örökbeadott gyereken van túl...

Szóval vagy az én fiú tesómra bíznám (bár neki sincs gyereke és nem egy apa típus, de legalább rosszat nem látnának tőle) vagy pedig a keresztszülőkre vagy a legjobb barátnőmre (bár ők se állnak túl fényesen anyagilag és van nekik is 2 gyerekük szóval nem tudom mennyire tudnák az 3-mamat felvállalni).

Fúú nehéz kérdés valóban...

2011. szept. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A barátnőmre, akinek egyidős a lánya az én fiammal.

Nagyon jó anyának tartom, a családom sajna megbízhatatlan...:(

2011. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ezt a gondolatot szem előtt tartva választottunk keresztszülőket. A lányom keresztanyukája a legjobb barátnőm. Tudom, hogy ő minden szempontból kiválóan gondoskodna róla. A fiam keresztszülei a nagynénémék lesznek. Nagyon jó kapcsolatban vagyunk, szeretnek minket, és a gyerekeinket is.

2011. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
A keresztszülőt választottam meg gondosan! Ő pedig azért vállalta ,hogy ha gond van lehessen rá számítani.A keresztszülőségnek ez az egyik fontossága.
2012. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!