Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szíved szerint kire bíznád a...

Szíved szerint kire bíznád a gyereked felnevelését, ha téged és a párodat is érné valami?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 19:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Édesanyámra(csakis és kizárólag)
2011. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mivel édesanyám sem örök életű, a gyerkem meg még nagyon kicsi, én az unokatestvéremre. Kb. egy idősek vagyunk, lány testvéremként szeretem, és ismeri is a gyereket, ő is viszont szereti.
2011. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
a szeretőmre.
2011. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
a nővéremre
2011. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Anyósék már le vannak robbanva, anyámék alkoholisták, így én a sógoromra bíznám.
2011. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Anyukámra. Ha sajnos ő akkor már nem lenne olyan állapotban (most 60 éves), akkor van két unokahúgom is, akikre nyugodt szívvel rábíznám a gyerekeimet. Tudva, hogy bár nekik is van saját gyermekük (egyiknek lassan 4 másiknak még csak 1), de az én 4 gyerekem náluk biztos helyen lenne minden szempontból.
2011. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos fogalmam sincs. Anyu és párom apja nem foglalkoznak az unokáikkal, nem is akarnak még találkozni sem velük, 7 hónapos és közel 3 éves.

Más rokonságunk vidéken van, kapcsolat velük sincs nagyon.

Így belegondolva ez nagyon gáz.

2011. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
anyukámra, de hát ő sem fiatal már, elsősorban rá, másododsorban a keresztszüleire.
2011. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Szerencsések vagyunk, mind az én, mind a párom szülei remek nagyszülők, gondoskodók, törődők, jószándékúak, betartják a kéréseinket, nevelési elveinket.


Ha muszáj választani, akkor anyósomat választanám, benne szakmailag is megbízok (gyerekorvos), és többet van a gyerekeimmel, mivel külföldön élünk, és ő idevalósi.

2011. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
a legjobb barátnőmre
2011. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!