Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Leteznek-e olyan emberek akik...

Leteznek-e olyan emberek akik nem szeretik a gyerekeket?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen sajnos vannak én is ismerek ilyet ,sőt szabályosan "utálja"a gyerekeket,még a közelében sem tudja elviselni a gyerekeket.
2009. ápr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
88%
Tényleg vannak ilyenek. Ismerek egyet, igen közelről: pl. én.
2009. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
en nem tudom megerteni azokat akik nem szeretik a gyerekeket, s hogy nem tudjak szeretni azokat a kicsi aranyos gyeretetek, s kellenne gondolkozzanak valamikor mindenki volt gyerek, meg az is aki most nem szereti oket
2009. ápr. 22. 13:14
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Azért nem kedvelik többek között őket,mert folyton ordítanak,hisztiznek nah meg minden rossz ami egy gyerekben van.

Én nagyon szeretem a gyerkőcöket,pedig nekem még nincs is,olyan viccesek, az ilyen idegrohamokat meg csak tudni kell kezelni:D

2009. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Persze, hogy léteznek! Akik utálják a gyerekeket, állatokat, virágokat!

Szegénységi bizonyítvány számukra. Igen satnya érzelmi IQ-val rendelkeznek.

2009. ápr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
60%

Szóval ez egy provokáció volt:)) Természetesen én is tudom, hogy mi volt akkor, mikor én voltam gyerek. Akkor sem szerettem a gyerekeket! állandóan a felnőttek társaságát kerestem, idegen gyerekkel sosem álltam szóba. Mint ahogy most felnőtt fejjel sem állok le beszélgetni idegen emberekkel, ez ilyen egyszerű. És a gyerekek nem olyan "kis aranyosak". Persze van köztük aranyos, van köztük csúnya, egyenesen ronda is, kis gonosz, undok, és jóságos, tehát pont úgy, mint az emberek. Nem tudom miért is kellene különösen szeretni valakit azért, mert még nem élt többet 10-20-...hónapnál?? És egyáltalán??? miért is kellene nekem idegen emberek gyerekeit szeretem??? vagy miért kellene valaki jobban tisztelni, mert nem halt meg 50 éves korában??? (tehát, megadatott neki, hogy megöregedjen)

Az életet kell szeretni és tisztelni! És elkövetni mindent, hogy a körülöttünk élő szeretteink (rokonaik, barátaink) megkapják mindazt, ami az életkorukból adódóan jár nekik. Ha én a környezetembe élő embereket szeretem, és felelősséget érzek irányukban, segítem és támogatom őket, nem hiszem hogy kevesebbre kellene tartanom magamat azoktól, akik fenhangon cuppognak és "pát" integetnek idióta vigyorral az arcukon idegen babakocsik felé..."oh, mily édes, cuki babuci"

Ha csak mindenk a magáét megtenné... nem lenne annyni utcán kodórgó gyerek, és a semmibetekintő öregember

2009. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Te mekkora egy FAJPARASZT VAGY KEDVES UTOLSÓ! BIZTOSAN TE IS EGY IDIÓTA VIGYORÚ, SIVÁR, INGERSZEGÉNY KÖRNYEZETBEN FELNÖVŐ GYEREK VOLTÁL.
2009. ápr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Elképesztő milyen pszichopaták vannak?! Te jó ég! Ennek se lesz felesége! :)
2009. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Tegnapi 13:54-es.

Ha tenyleg igy gondolod akkor mit keresel a Gyerekneveles,vallalas kategoriaba??????

2009. ápr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%

Igen van, pl én. Én is voltam gyerek, akkor is a felnőtteket szerettem jobban, de a gyerekekkel is jól elvoltak. Ez nem gátol abban hogy ne szeressen őket. Magamat szeretem. Nem tartom őket aranyosnak meg szépnek, sem érdekesnek, sőt zavaróak számomra. És aki ezt magára veszi annak valami baja van. Más gyerekere, gyerekszeretet nem lesz attól rosszabb hogy én nem szeretem őket. Fogadják el hogy ilyen vagyok.

Az állatokat, növényeket, természetet imádom.

2009. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!