Jó orvos a Telkiben?

Figyelt kérdés
Tudna valaki orvost ajánlani ott?
2011. szept. 7. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csermely Gyulát és Elekes Tibort ajánlom. Én Elekesnél szültem. Amikor bementem szülni, akkor még nem volt bent, ezért egy nagyon idős dokotor bácsi vizsgált meg (ő volt ügyeletben, nagyon kedves és rendes volt, burkot is ő repesztett, de szerintem ő nem vállal szülést, max ha éppen ügyeletes), és megvizsgált még Dr. Lovas Gyöngyi (vagy Györgyi) is, na őt semmiképpen sem ajánlom, mert egy bunkó paraszt.

Elekessel és Csermely Gyulával a rózsakertben veheted fel a kapcsolatot.

2011. szept. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Illetve csak most látom, hogy nem írtad, milyen orvost szeretnél, én meg egyből a szülésre gondoltam. A gyerekorvosokkal kapcsolatban van még tapasztalatom, Dr. Ricz Zsuzsanna nagynon kedves, alapos, szülés utén fel is várgta a gyerek nyelvfékét. Mindenképpen szerettem volna, h ő legyen a gyerekorvosunk, de sajnos csak a telkiben dolgozik, sehol máshol, így meg nem volt jó nekünk.

Más orvost nem ismerek onnan.

2011. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a tanacsot! Nodoki erdekelne.

Nem tudom, hogy Lovas Gy. volt-e, nem emlekszem a nevere, de engem is megvizsgalt egy ugyeletes orvosno (sotet haju) es nagyon durva volt szinten.

Ricz doktorno nalunk is bevalt, en is csak ajanlani tudom.

2011. szept. 13. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem ő volt, csak két nő dolgozik ott, az egyik szőke.

Nődokit nem tudom, én nőgyógyászati vizsgálatokra nem a telkibe járok, hanem a rózsakertbe.

2011. szept. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi! Regota gondolkoztam mar ezen, lehet, megnezem a rozsakertet, annyira messze van a telki sajnos:( Viszont, ugye barmikor be lehet menni, ejjel-nappal.
2011. szept. 13. 23:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Legjobb nögyógyász Telkiben Kosztin Árpád!!!Ez 1000% mindenben teljesen profi,ügyelni jár oda,és szülést vállal,amúgy az István kórházban is van.
2011. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!