Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy szervezhetnék egy baráti...

Hogy szervezhetnék egy baráti kört magamnak és két gyerekemnek? (ld. Lent)

Figyelt kérdés

Mielőtt félreértenétek: nem arról van szó, hogy egyszerűen ismerkedni szeretnék, v. emberek közé járni. Hanem egy konkrét "csapatot" szeretnék összehozni, olyan emberekből, akiknek szintén hasonló korú gyerekeik vannak (óvodáskorúak), hozzám hasonló elképzeléseik vannak az életről és a gyereknevelésről, és szívesen szerveznének rendszeres közös programokat.

Nem a már meglevő baráti körömre gondolok -hiszen az nincs, hanem új emberekkel kellene megismerkednem ehhez. Szerintetek van rá esélyem, hogy össze tudjam hozni? Vagy manapság ilyesmire senki nem kíváncsi, inkább csak online beszélgetnek? Ha úgy gondoljátok, van esélyem, szerintetek hogy kezdjek hozzá? Interneten adjak fel "hirdetést", vagy van valakinek jobb ötlete?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 3. 13:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


11:47 Köszi, hogy megosztottad! Akkor mégsem én vagyok a hülye, hogy ilyesmire gondoltam :)


22:16 Budapesten lakom.


14:33 A templom szerintem is jó ötlet, de mivel nem vagyok hívő, meg kell válogatni, hogy hova megyünk el. A közösségi házak és a vöröskereszt programjairól viszont még nem hallottam. Tudsz egy konkrét helyet ajánlani, ahol családi programok vannak?


14:25 Köszönöm! Ilyen oldalakra gondoltam.

2011. szept. 27. 23:59
 12/13 anonim ***** válasza:
2011. szept. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. szept. 29. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!