Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mint anya, másra hagynád a...

Mint anya, másra hagynád a gyereked a kórházban?

Figyelt kérdés
Ismerős asszony, kisfia kruppal bekerült kórházba, de csak egy napra, reggel vitte be. Délelőtt már mást hívott be a gyerekre vigyázni, mert elment ennivalóért, este 8 ra ért vissza. Nem dolgozni ment vagy ilyesmi. El nem tudom képzelni, ha a gyerekem kórházba kerülne, ne maradnék vele. Vagy más is így tett volna?
2011. aug. 22. 21:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6 napig volt kórházban kruppos rohammal. Egy másodpercre sem hagytam magára, és szinte semmit nem aludtam a bent töltött napok alatt, pedig még ágyat is kaptam közvetlenül mellette. De én még éjjel is a légzését hallgattam, hogy vesz-e rendesen levegőt.
2011. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy semmi sem halaszthatatlan, ha a beteg gyermekemről van szó.
2011. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

én biztosan ott nem hagynám egy pillanatra sem.

4 hónaposan voltunk bent 3 napot megfigyelésen, autóbalesetünk volt. én is befekhettem a gyerekkel, mivel még szoptattam, valójában én aludtam az ágyon, ő kapott kiságyat. amikor munka után jött az apja, levitte sétálni az udvarra, amíg én lezuhanyoztam, enni tudtam, amíg aludt. a gond az volt, hogy mivel hirtelen kerültünk be, apa szedett össze minden szükségeset és hozta be, hát hadd ne mondjam, mennyire sikerült...

viszont egy anyuka jött a szobánkba, a kisfia egyidős volt az enyémmel, és leesett az ágyról, így őket sem engedték haza. elaltatta a babát, majd amíg hazaszaladt a cuccaikért 3 utcával arrébb, addig én vigyáztam a fiára. ez is max. félóra volt, a gyerek észre se vette.

legfeljebb úgy tudom elképzelni az otthagyást, hogy alszik, adig én zuhanyozom/eszek stb., de messze nem mennék, az tuti.

2011. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A fejlemény, hogy anyuka másnak kihozhatta a gyerkőcöt, de másnap még rosszul volt, nem evett, nyüszi volt, ezért átvitte a nagymamához, mert neki van türelme ehhez, majd nagymama is nyilatkozta, hogy ott jobb helye lesz. Az eszem megáll. Az ilyen nő minek szül?
2011. aug. 25. 11:05
 15/17 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen durva "szülők",sajnos a környezetünkben is látom!

Az egyik ismerősünk nem hogy csalta folyamatosan a párját,de miután a párja testvére és annak családja is oda költözött,akkor a sógornőjére hagyta a gyereket,hogy elmehessen egyet... szóval gondolom sejted mit csinált. Majd elvitte albérletbe a gyereket, 25 ezres segélyre,és családira (az apja magyar,az anyja nem,de az anyja normális!), ebből enni nem tudott,majd volt annyi esze,hogy az apjához vigye a gyereket. A csajt egész nap látni biciklivel! Nem dolgozik,az oviban mégis csak 2x láttam az egész tanév alatt! Ha ment a "lányához" akkor nem is köszönt neki,kb fél óra múlva szólalt meg,hogy "jajj,hát Te is itt vagy ?" Na,anya mi? Állítólag az ominózus hölgy a jelenlegi párjával gyereket tervez-ha igaz,akkor előre sajnálom a gyereket!

Sajnos teli van ilyenekkel az ország!


A kérdésedre válaszolva,én csak reménykedem, (ahogy szerintem minden édesanya!) hogy ne kerüljön egyik gyermekem sem kórházba,mert ketté szakadni sajnos nem tudok! Senki rokon nincs aki itthon maradna a másik gyerkőccel.Így muszáj lennék ott hagyni- több kilóméterre van a legközelebbi kórház is!- de nagyon sokszor bemennék a testvérével meglátogatni-bár így is iszonyatos bűntudatom lenne!


Engem 4 évesen édesanyám bent hagyott a kórházba,néha bejött,de tényleg csak néha- 3 nagyobb testvér van,apám dolgozott. Elég sokáig voltam bent. Utána hónapokig hetente kellett vérvételre járni,nővérem vitt be- 12 év van köztünk,Ő a legidősebb. Nem hibáztatom most sem anyámat! Nem szívesen hagyott ott.


Üdv:2gyerkőcös, 37hkm

2011. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

4 hónapos volt a kislányom amikor 11 napra bekerült a kórházba, mert fulladt. Egyrészt mivel szopizott, másrészt mert kicsi volt, végig vele voltam. 2-3 naponta mentem haza két szopi közt (addig anyu vagy hugom volt vele) hogy az akkor 2 éves, tüdőgyulladásos kisfiammal is legyek. (vele a férjem volt otthon).

Viszont ha a nagy került volna be, és a kicsi otthon, akkor a kicsivel lettem volna otthon, apa a naggyal.

VOlt akkor ott egy egyéves baba, behozták, otthagyták ,és 2-3 naponta látogatták. Nagyon sajnáltam.

2011. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

2,5 évesem 1 hónapja kórházba került kalici-vírussal, apukája volt vele egész nap (csak egy napot volt bent), én meg itthon a szopós 9 hónapossal.

A szívem szakadt meg, hogy nem lehetek vele, de a férjem nem tudta volna ellátni (főleg szoptatni) a picit.

2011. aug. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!