Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mint anya, másra hagynád a...

Mint anya, másra hagynád a gyereked a kórházban?

Figyelt kérdés
Ismerős asszony, kisfia kruppal bekerült kórházba, de csak egy napra, reggel vitte be. Délelőtt már mást hívott be a gyerekre vigyázni, mert elment ennivalóért, este 8 ra ért vissza. Nem dolgozni ment vagy ilyesmi. El nem tudom képzelni, ha a gyerekem kórházba kerülne, ne maradnék vele. Vagy más is így tett volna?
2011. aug. 22. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ha valami halaszthatatlan lenne amit más nem tud elintézni akkor elmennék,de egyébként nem.
2011. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
meg attól is függ hány éves a gyerek egy 6 éveset már rábíznék így másra amit az előbb írtam de kisebbet nem.
2011. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
pont 3 éves.
2011. aug. 22. 21:11
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ő legalább hívott valakit, hogy ott legyen a gyereke mellett. Más meg születése után ott is hagyja és az még a jobbik eset.

Én sem hagynám ott a kicsimet, de ha halaszthatatlan dolgom lenne, tesó lenne, akiről gondoskodni kell, akkor én is inkább hívnék valakit, aki felvált pár órára.

Egyébként a kórházban, felügyelet alatt hagyta, ahol vigyáznak rá, nem egy forgalmas út mellett.

2011. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor leírom, hogy semmi dolga nem volt, hazament, visszament, ennyi.
2011. aug. 22. 21:19
 6/17 anonim ***** válasza:

akkor az a nő nem normális és nem jó anya.

nővérem egyébként nővér gyerekkórházban és sajnos sokszor előfordul az ilyen.

2011. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem. Ilyen esetben számomra nem nagyon van halaszthatatlan dolog. Lányommal bent voltam mikor 14 hós volt, eszembe nem jutott volna hogy hazamenjek semmi esetben. De akkor még csak ő volt, illetve már terhes voltam, de csak 6 hetes.

Aztán sajnos meg kellett tennem, mikor a lányom tavasszal hányás-hasmenéssel kórházba került, nem lehettem vele, de mindig volt vele valaki, míg el nem aludt és reggel 6ra ment apa. (nem lehetett mellette aludni, nem engedték, illetve csak széken, azt meg nem kérhettem hogy más ezt megtegye, mert mindenki dolgozott nap közben, aki este ott volt.) Nem lehettem vele, mert itthon voltam a 7 hónapos ikerfiaimmal, akik kicsit szintén elkapták, de mivel anyatejesek voltak, nem jött ki rajtuk annyira erősen, nem kellett kórház (lányom 5 infúziót kapott), csak nem híztak abban a hónapban. Azóta is bűntudatom van, nagyon bánt a dolog, pedig tudom hogy nem tudtam volna máshogy megoldani, nem tudtam ketté szakadni. :-(

2011. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is bent voltam a 6 hónapos picimmel,engem "kilőni"se lehetett volna mellőle..Szintén kruppos volt,a mi osztályunkon minden babának bent volt az anyukája éjjel-nappal.
2011. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 5hónapos volt, és reggel apa vagy a nagyi váltott, hazajöttem ittam egy kv-t, elintéztem a nagydolgomat( a kórházban pisilni se tudtam elmenni, amikor megláttam a gyerekméretű wc-t el se tudtam képzelni, hogy én ott bármit is), zuhanyoztam, felöltöztem, reggeliztem, a kicsinek összetettem egy váltás tiszta ruhát, addig 30perces mosás és teregetés is lement, és mentem vissza.

1-1,5órákra hagytam a rokonokkal a kicsit.

Decemberben, meg amíg enni mentem ki, 35perc(mert enni nem árt) a szobatárs figyelt az alvó csemetére.


És pont decemberben láttam a csecsemőosztályon, hogy 6anya, 12baba... volt olyan baba, akinél egyszer se láttam szülőt, pedig van anyaszoba is kialakítva, hogy a babával lehessen az anya...

2011. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
2 évesen a kisfiam bekerült tüdőgyulladással,itthon pedig a 4 hónapos húga csak szopizott,az üveg nem kellett neki.Nagy bajban voltunk mert nem akartuk egyedül hagyni.Végül anyu feküdt be vele.Nem hagynám egyedül.
2011. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!