Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy 8 hós babát bilire tesznek a szülei, azért, hogy spóroljanak a pelenkával?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen család ők mesélték, hogy a babaágy egyik sarkába teszik a bilit, ráültetik a babát hogy oda kakiljon, mert kifigyelték, hogy mikor szokott kakilni és hogy így sporolhatnak a pelenkával?
2011. aug. 18. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Ha a baba önszántából rajta marad, akkor semmit. Ha kényszerítik/kikötözik, az kegyetlenség, és nagyon elítélem.

De azt tudniuk kell, hogy ez semmiképp nem szobatisztaság még.

Valahogy van egy olyan érzésem, hogy az "Én egyévesen szobatiszta voltam" - történeteknek is ilyesmi lehet a valóságalapjuk.

2011. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
teljes mértékben egyetértek az első válaszolóval
2011. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Hogy lehet ezzel pelust spórolni? Mikor kakil leveszik róla a régi pelust és azt adják rá vissza? Még akkor is ha tiszta pisi? Vagy újat kap? Mert akkor meg tök mindegy lenne, ha belekakilna...

Nem tudom, nagy az Isten állatkertje.

Ha a baba nem szenved, akkor nem érdekel. Ha simán képes bilizni és nem zavarja a kakilás körüli felhajtás, akkor ügyes baba.

Lányom üvöltene ha kakikor lekapnám róla a pelust és ráültetném egy bilire. Mondjuk ő zugkakiló, észre sem veszem, hogy kakil, csak amikor már büdös a kisasszony. :)


Na bocs, hosszú lett: nem tudom mi a véleményem, a lényeg, hogy a babának ne legyen szenvedés.

2011. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen kikötözték szegényt. Jó azóta már majdnem 4 éves a gyerek, de 2 éves múlt, amikor tényleg szobatiszta lett.
2011. aug. 18. 22:16
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó az én fiam is ilyen:) Mindig elbújik valahova, mondjuk asztal alá, és ott kakil.
2011. aug. 18. 22:17
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Kikötözték?

Na így más, nem is tudom minek az ilyennek gyerek?

S most mi a helyzet? Normálisan nevelik vagy még most is csinálnak ilyen elmebajos dolgokat?

2011. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Temészetesen jól bánnak vele, bár volt néhány fura nevelési módszerük, nekem csak ez bilire tevés volt meghökkentő..

Egy pelenka kb. 40 Ft. nem egy nagy összeg, ezért nem tenném rá a bilire a gyereket.

2011. aug. 18. 22:22
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

2. vagyok

kikötözték? komolyan? Úristen :( hogy lehetnek ilyenek egyes emberek? a szívem szakad meg :((

2011. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem erőltették volna, akkor oké, azt mondanám, hogy nincsen ezzel semmi baj.

De mint írtad, hogy kikötözték... az már szerintem egyáltalán nem normális, sőt!

2011. aug. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!