Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a gyereket...

Mit szólnátok, ha a gyereket egy olyan gondozónőhöz kerülne, akinek tetoválásai és piercigei vannak? Elítélnétek vagy nem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 10:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Ez sok mindentől függ. ha rikító tetoválásai vannak a kezén vagy a fején, meg ha piercingje olyan orrból kilógó kör alakú, hát nem hinném, hogy a gyerekemet rá bíznám. De ha 1 tetkója lenne szép igényes és egy szép kicsi piercingje lenne az orrában, megint máshogy állnék hozzá.
2009. ápr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
én nem,mert nekem is van 1 tetoválásom, és több piercingem is és mégis ízlésesen nézek ki,nem pedig,mint aki egy punk-rock buliba tart.
2009. ápr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Talán Jobban rábíznám, mint egy átlagosan kinéző emberre. Sok ilyen ismerősöm van, ez nem jelent semmit ilyen szempontból. Miért is ítélném el?
2009. ápr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%

Hát én tuti nem bíznám rá a gyerekem!Még ha igényes a tetkó, akkor is mintát közvetít a gyermek számára a gondozó, így tuti nem bíznám rá.Én óvodapedagógusként végeztem és nálunk a fősulin alap volt, hogy mikor a gyerekek között vagyunk akkor tetkót eltakarni, piercinget kivenni.Nekem nincs egyik sem, és nagyon jónak tartottam, hogy ez az alap felállás.A gyereket úgyis éri és annyi negatív behatás, legalább otthon meg a bölcsiben, oviban, suliban legyen ezektől mentes.Tudom, hogy a gyerekek egymástól is tanulnak hülyeségeket, mert mindenki mást hoz otthonról, de legalább a pedagógusok mutassanak jó példát.

Bocsánatot kérek minden olyan pedagógustól akiknek van tetkójuk, piercingjük,tudom, hogy attól még lehetnek kiválóak a hivatásukban, de ez a véleményem.

2009. ápr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Attól hogy valakinek tetoválásai és piercingjei vannak,még lehet jó szakember!!!!! Nehogy már a külsőségek alapján ítélkezzünk! Diplomás vagyok,nekem is van tetkóm és piercingem, és attól még ugyanannyit ér a diplomám,mint azé,akinek nincsenek. Mindenkinek a magánügye!!!!
2009. ápr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Én simán. Nekem is vannak.
2009. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Mármint simán rábíznám, na.
2009. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nincs egyik sem most (piercingem volt), de én nem ezek alapján ítélek meg egy embert! Ennyi erővel ne bízzuk a gyereket olyanra, aki slamposan öltözik, mert a gyerek eltanulhatja tőle. Azért tényleg jobb, ha igényes helyen van az a piercing vagy tetoválás! :)
2009. ápr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Örülök a válaszoknak.

Nekem van 2 piercing a szemöldökömben egymás mellett és van egy az ajkamban középen.És vannak tetoválásaim is, a vádlimon, lapockámon, vállamon és a csípőmön. A bölcsiben gondozónőként dolgozok és a gyerekeknek nagyon teszik a piercing is meg a tetkó is, a szülők se panaszkodtak. Ami ki szokott látszani az a vádlimon lévő, az egy színes nonfiguratív, mindig kérdezik a gyerekek, h játék tetoválás? És mikor mondom h igazi, hogy nem jön le akkor elkezdik a kezükkel "dörzsölni", otthon pedig mesélik h piercingem meg tetkóm van.Azért tettem fel ezt a kérdést, mert tegnap csináltattam a számba a piercinget és ha megyek majd dolgozni, akkor vajon mit fognak szólni a munkahelyen az emberek meg majd a főnök, de emiatt nem hinném h elküldenének, nem?

2009. ápr. 11. 11:54
 10/15 A kérdező kommentje:

szerintem nem számít h eggyel több vagy kevesebb van rajtam., ha már 2 piercinggel dolgozok már lassan 1 éve, akkor ez se jelenthet gondot.


22/L

2009. ápr. 11. 11:56
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!