Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » HOgyan lesz tovább az új GYED...

HOgyan lesz tovább az új GYED törvény miatt, mit hallottatok?

Figyelt kérdés
Szeretnénk mégegy gyermeket, de nekem szükségem lenne a 2 év Gyedre, mert Gyesből nem tudom eltartani majd, de 1 éves korban nem szeretném bölcsibe adni.Ha lesz új törvény,akkor igaz az, hogy aki júli 1 előtt igazolja hogy terhes csak az kap majd 2 évig Gyedet?
2009. ápr. 9. 09:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én a 4. válaszoló vagyok, és nagyon örülök, hogy az első válaszolónak lett igaza. Annyi mindent lehetett hallani erről a kérdésről, hogy az ember már azt sem tudta, hogy mikor mit olvas. Én is utána láttam, hogy valóban így van, ahogy ezt az első mondta. Nem érzem magam hülyének, csak akkor nem olvastam mindent el erről. És így utólag is bocsi, hogy nem hittem:) De ez egy fórum, és mindenki a saját véleményét osztja meg a másikkal. Ami nem mindig valós, de ez önhibán kívül is előfordul. Mint pl.ez az eset. Sokszor én is olvasok itt nagy badarságokat, mégsem szólok le senkit. Én leírom, amit tudok, és mindenki eldönti, hogy osztja-e a véleményt vagy sem.
2009. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Na de akkor ,nekem 7 év munkaviszonyom van nem egy munkahelyen ugyan!!

Na de akkor is 2 év Gyed jár?

És nem kapok 1 év gyest még mellé??

Fasza 2 év után akkor mehetek vissza dolgozni ,és adhatom szegénykémet bölcsibe??

Ha LESZ BÖLCSI???!!!

Már semmit nem értek!!!!üdv egy aggódo anyuka

2009. júl. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerettünk volna kistesót,hát nem lesz!!!

Mert a kisfiam most augusztusban lesz 1 éves vagyis mi jövőre akartunk még egy babát!!

Hát nagyon ugy látom hogy nem lesz mert én nem fogom beadni 2 évesen bülcsibe!!

Nehogy már a rohadt állam mondja meg mikor mit csináljak ,hát erre mondjátok hogy nincs kommunizmus!!

2009. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!