Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg rossz anya vagyok,...

Tényleg rossz anya vagyok, csak mert jut magamra is egy kis időm? Elegem van már a kritikából!

Figyelt kérdés

Elegem van már abból, hogy valaki rossz anyának nevezzen azért, mert nagy ritkán édesanyámra hagyom a picit (8hós), és elmegyek kozmetikushoz, fodrászhoz, vagy férjemmel elmegyünk moziba, de akkor is, mint a jógyerekek már 8ra otthon is vagyunk. Vagy megiszok egy kávét a barátnőmmel, miközben férjem otthon elvan a fiunkkal.

Ebből nem csinálunk rendszert, eddig még havi egy alkalomnál többször nem fordult ilyen elő, mellesleg a gyerek 4 hónapos koráig a bevásárláson/sétán/egyéb ilyen dolgokon kívül ki nem tettem a lában a kapun.

Bárhova máshová megyek: vásárolni, postára stb., mindig velem van a fiam.

De szerintem nekem jár havonta 2 óra "kikapcsolódás". Másokat is ért már emiatt kritika?


2011. aug. 3. 15:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

16:20 vagyok


Ja, és én jó anyának tartom magam! (Nem szuper anyának, "csak" jónak! :o)))

2011. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Jó olvasni, hogy nem egyedül én vagyok ilyen "szabad elvű" :D
2011. aug. 3. 16:21
 23/30 A kérdező kommentje:
:)) Nem is kell "szuperanyának" lenni. Elég, ha jó anyukák vagyunk :)
2011. aug. 3. 16:23
 24/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiótok válaszát, úgy érzem ideje tisztába tenni a fiatalurat :D
2011. aug. 3. 16:23
 25/30 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként a gyerekeimnek én vagyok a legszuperebb!! :o)))
2011. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek hasonlóképp kellene csinálni mint neked----kevesebb lenne a kissé beszűkült(ezt jól értsétek anyukák!)elfáradt,fásult anya!Kell a "visszatöltődés",feltöltődés hogy újult erővel menjen a babázás meg minden otthoni meló(főleg mókuskerék szindróma,gyerekek mellett):) Boldog lehet akinek megadatott hozzá egy belevaló férj(nem ijed meg egy kakis pelustól alkalomadtán)és egészséges aktív nagymamák,nagypapák,és éljen is a lehetőséggel!Én bennem "még"most csitult úgy a friss anyaság élménye hogy egyáltalán felmerüljön ilyen irányú vágy és tett,persze természetesen a kicsi előtt már voltak apa-anya programjaink és néha barátnőztem is(na azért fodrászhoz jártam eddig is :D)és én szerencsére semmilyen negatív kritikát nem kapok/kaptam,szerintem ez így a normális.egy 3 éves és egy 8 hónapos srácok anyukája
2011. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

40-es korosztály vagyok, vagyis decemberben leszek 40

teljsen jól csinálod, ez (lenn) anormális.

nekem 2 gyrekem van, kicsi 2,5 éves, de mindig van időm fodrászra és ilyenekre.

Amikor csak 1 volt, akkor sem ültem otthon egész nap, mindekinek arra van idej,amire akarja, sokan csak kifogásokat keresnek.

2011. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Nekem meg párom egész nap dolgozik, segítségem nincs. Mindig én vagyok a gyerekkel. Én pont ezért kapom a beszólásokat, hogy milyen abnormális lelkivilága lesz így a gyereknek. (Ha jól értettem az egyik előző válaszoló is mélyen elítéli az ilyet.) Pedig sokszor nekem is jól esne pár órára elszabadulni!
2011. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, én is így szoktam!!!:-)
2011. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újonnan érkezett hozzászólásokat is!!! Tényleg örülök, hogy ennyien egyetértetek velem.


Én egyáltalán nem ítélem el azokat sem, akik azért vannak 0-24-ben a gyerekkel, mert nincs kire rábízni, félreértés ne essék. Sőt azokat sem ítélem el, akik nem akarnak elszakadni a gyerektől, mindenkinek a maga döntése, csak én úgy vagyok vele, hogy tartsuk tiszteletben egymás véleményét :)

2011. aug. 4. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!