Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni? Ha gyermekem...

Josek kérdése:

Mit tudok tenni? Ha gyermekem nem vették fel az óviba? és II. fellebbezésnek is helyt adtak, , magán ovi kizárva, dolgoznunk kell nem tudom mit lehetne hova lehetne forduln? , aki tud adjon tanácsot,

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 10:02
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
köszi amugy apuka vagyok. és a csicsergöbe posta köz 2 , muszály volt intézkedni, sokan nem tudnak mit lehet lépni, én utána jártam és sikerült, nem lehet annyiba hagyni, dolgozni kell, pénzböl élünk
2011. aug. 23. 21:09
 22/25 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is majdnem oda kerültünk, de közben átkerültünk körzetileg a Sas utcába. Bocsi, hogy leanyukáztalak :) miklósi anyuka
2011. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
semmi gond,, azt az ovit nem ismerem, akkor a körzetben laksz te is igaz? vagy miért nem vették fel a gyereked?
2011. aug. 24. 08:05
 24/25 anonim ***** válasza:
Szia! Azért nem vették fel tavaly, mert itthon voltam a kistestvérével. Áll. sokan fellebeztek tavaly is, és miután megépítették a konténer ovit, majdnem mindenkit fel is vettek, akit első körben elutasítottak. Én nem fellebeztem, mert végülis ráért még tavaly az ovi. Idén is csak azért viszem, mert már év végén tölti az 5. életévét és törvényileg kötelező.
2011. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
hát az én lányomra ráfér az ovi igényli már a társaságot jót fog neki tenni meg amúgy is rossz mint a bűn. ott csak visszafog egy kicsit, már alig várom, lehet kegyetlennek hangzik de jó lesz, neki is és nekünk is
2011. aug. 25. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!