Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni? Ha gyermekem...

Josek kérdése:

Mit tudok tenni? Ha gyermekem nem vették fel az óviba? és II. fellebbezésnek is helyt adtak, , magán ovi kizárva, dolgoznunk kell nem tudom mit lehetne hova lehetne forduln? , aki tud adjon tanácsot,

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 10:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a gyerek? Hol laktok? Nálunk egy 4 éves kislány úgy jutott be oviba, hogy az anyjával körbeautózták a környező ovikat, és találtak egy helyet egy XV. kerületi oviban. Mi a XIV.-ben lakunk.
2011. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Nem értem ha a fellebbezésnek helyt adtak akkor miért nem járhat nem értem?


Mert ez azt jelenti,hogy sikerült a fellebbezés.

2011. aug. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Be kell menni az onkormanyzathoz (uzembentarto) igazolassal a munkaviszonyrol, naluk kell egyen jegyzek az ures helyekrol, illetve a kornyezo ovik felkeresese is jo otlet.
2011. aug. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

helyt adtak az elutasittásnak! már fordultam jegyzöhöz ö nem segitett,, de mentem minden hova minisztérium stb választ még nem kaptam,, az a baj olyanokat felvesznek aki otthon van az anyuka kisseb gyerekkel, nekünk fontos mert éhen halnánk szószerint, Frankos lakás stb

Szigetszentmiklós

2011. aug. 2. 10:28
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

A minisztérium felesleges volt.

Próbáld meg megint körbejárni az ovika.. előfordulhat, ohgy üresedés van, mert valaki mégsem vitte a gyereket. Legyéln mnidg ott járj a vezető nyakára.... illetve amit még tenni tudsz amennyire lehet nagyit bevonsz... vagy kénytelen kelletlen családinapközibe vidd. Vagy keresel egy diáklányt, vgay anyukát aki vigyázna rá napközben.

tudom gáz mert drága.. de ez van.

2011. aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Szia! Én is miklósi vagyok. Nekem tavaly nem vették fel a gyerekemet :( Most muszáj nekik, mert decemberben tölti az 5. életévét. Nem tudom, hol dolgozol, de esetleg érdemes lenne Csepelen is próbálkoznod, vagy Taksony, Dunaharaszti, esetleg Szigethalom.
2011. aug. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Illetekes gyermekjoleti szolgalatot keresd fel, mondj el mindent, ehenhaltok, ha nem dolgozol, muszaj, de gyereket nincs hova rakni, stb.

Ok segiteni tudnak konnyen, ha akarnak.

2011. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
az a baj hogy teltház van, már kérdeztem, voltam jegyzönél a polgármesternél, de csak azt mondták épül az óvod, de ez engem nem vastagon érdekel mert nekem ez jelen probléma és nem jövöbeli gond, mondtam mindent, a 90ezres hitelt stb stb,, hát nem sirták el magukat, ráadásul párom daganatos orvoshoz jár kemó, de mellette muszály dolgozni, hát ez sem érdekel senkit, ez Sz.sz.miklós, jár dolgozni szülj gyereket, aztán vigyáz rá aki akar, SZÉP
2011. aug. 2. 12:29
 9/25 anonim ***** válasza:
Elmúlt már 3 éves? ha nem, esetleg bölcsi?
2011. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

sajnálom!

szept. elején járd körbe újra az ovikat, mert pl. nálunk is úgy van, hogy tavasszal beírattak sok gyereket, akiket ősszel mégsem vitt az anyja oviba, mert közben terhes lett, munkanélküli... stb...

2011. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!