Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni? Ha gyermekem...

Josek kérdése:

Mit tudok tenni? Ha gyermekem nem vették fel az óviba? és II. fellebbezésnek is helyt adtak, , magán ovi kizárva, dolgoznunk kell nem tudom mit lehetne hova lehetne forduln? , aki tud adjon tanácsot,

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 10:02
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
igen elmult 3éves már,, az lesz rohangálás minden nap az óviba hátha van valami, irtam az oktatási jogok biztosának, ö kérhet fellülvizsgálatot az óviba, remélem lesz eredménye
2011. aug. 2. 14:49
 12/25 anonim ***** válasza:
esetleg tv-műsor? házon kívül vagy vmi hasonló? írj nekik! rtl klub
2011. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
15:20 végsö esetbe média, én nem hagyom annyiba
2011. aug. 2. 15:24
 14/25 anonim ***** válasza:

Én ugy tudom csak 1év ovi a kötelező. Az utolsó év.

Anyum ovónő...

2011. aug. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Egyelőre nem kötelesek 3 éves kortól felvenni. Csak 5-től.

De hova tegye a gyerekét az a két szülő aki dolgozik?

2011. aug. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
hát valóban nem kötelesek felvenni egy 3 évest. csak 5 évtől kötelező az ovi. tehát jogilag rendben van. más kérdés, hogy akkor hova tedd a gyereked...
2011. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült valamit elérned? A szintén miklósi anyuka vagyok.
2011. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
irtam az országos jogok biztosának azt irta mivel megváltozott a helyzetünk igy be kell menni az oviba és ujra be kell iratni a gyereket, viszem a levelet amit a minisztérium irt hátha kicsit megilyednek mert ök fellül vizsgálhatják, és tudom sok olyan anyuka van aki otthon van kissebb gyerekkel, de az egyik gyereke ovis
2011. aug. 16. 21:58
 19/25 A kérdező kommentje:
sikerült tegnap felvették, de érdekes bemutatok egy papirt és máris felvételt nyer,
2011. aug. 18. 07:14
 20/25 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok a kitartásodhoz és az elszántságodhoz. Így kell ezt csinálni :) Melyik oviba fog járni a gyerkőc? Az én kisfiam a Sas utcaiba vették fel.
2011. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!