Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol altassam a kisfiamat?...

Hol altassam a kisfiamat? Jártál már így?

Figyelt kérdés
Hetek, hónapok óta zaj van. A panelunk előtt csinálták egy hétig a járdát, légkalapácstól remgett a ház, jó hogy felébredt és estig semmi sem volt jó. Szemben szintén szigetelik a házat és nagy fém konténereket vernek kalapáccsal, arra is felébredt. Most felettünk vízvezetéket cserélnek, de már április óta felújítanak. Már sík ideg vagyok, mert én nem tudok nagyon mit kezdeni a kisfiammal, ha nem alussza ki magát, meg akkor éjjel sem úgy alszik, ha fáradt. Kint meg dög meleg van, megint babakocsiban nem tudom altatni. Már annyira elegem van ezekből, mintha egy építkezés kellős közepén élnénk. 17 hós a kisfiam és sosem volt egy jó alvó. El szoktunk menni a szüleimhez, de hát még sem élhetünk ott, ha van saját otthonunk, na meg 30km-re laknak, mindennap meg sem tudnánk oldani.
2011. júl. 19. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, meg tudlak érteni! :(

Nálunk falun viszonylag csend van. Leszámítva a zenélő autókat, akik mindig a házunk előtt csilingelnek, mert a domb tetején lakunk / Family Frost, Algida, kenyeres, 3 különböző maszek fagyis, tejes autó, gázpalack szállító, dinnye árus. Ezek naponta-kétnaponta. És alkalmanként a használt fémhulladék gyűjtők, toll- és hagyaték keresők, valamint a zöldség-gyümölcsös. Sajnos csak mese vagy zene mellett tudom lefektetni, totál zárt ablaknál. Jobbat én sem tudtam kitalálni!

2011. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs esetleg ismerős pár utcányira, akihez átmehetnétek, vinnétek az alvós cuccokat, és ott aludna délutánonként?


Nálunk szerencsére ez nem volt gond, mert a fiam jókat alszik nagy zajban is. Én is akkor szoktam porszívózni, mosni és egyéb hangos munkákat végezni, mikor alszik...

2011. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tavaly több mint fél éven keresztül ment a házunkban a panelprogram. Először kintről jött mindig a zaj, ahogy csomagolták be a házat, aztán bentről, ahogy cserélték ki a fűtéscsöveket és radiátorokat. Borzasztó volt.

Tavaly nyáron volt 1,5 éves a lányom, és igen nagy alvásigénye van (volt is). Ha a nappali 3 óra alvás helyett csak 1-et tudott aludni, eléggé nyűgös volt.

Sokszor mi is átmentünk anyuhoz, barátnőkhöz, illetve a babakocsiban altattam, sétáltam vele.

Hálisten már vége ennek a zajos időszaknak, sajnos nem tudok mást tanácsolni,mint türelem türelem türelem. Esetleg próbáld most napi 2-szer altatni a kisfiadat a napi 1 helyett, sok kicsi sokra megy alapon.

2011. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire használható, de valami fülvédő-zajfogó amíg alszik?

Takarítás közben találtam egy csomag munkavédelmis füldugót itthon, nem tudom lehet e hasonlót kapni kicsinek.

Vagy olyasmi mint a téli fülvédő?


Sajnos az ilyesmit túl kell élnie a picinek is.

Kitartást nektek

2011. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!