Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altassam el 5 hónapos...

Hogyan altassam el 5 hónapos kisfiamat? Miért kell vért izzadnom hogy elaludjon?

Figyelt kérdés
Már sok mindent kipróbáltam a cumitól kezdve a ringatásig. Annyira tud sírni a fáradságtól, hogy képtelen elaludni. Aztán egyszer csak nagy nehezen elalszik, vagy megelégelem és kiviszem a szabadba, mert babakocsiban pikkpakk elalszik. Esetleg van valami praktikátok, amivel könnyebben elaltatjátok a babátokat?
2011. márc. 30. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én leraktam őket aludni. Volt olyan hogy 30 percig is orditottak, de végül elaludtak. Ez kb. 1-2 hétig ment igy. Most 9,5 hósak a lányok és egy hang nélkül alszanak el.
2011. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem már túl álmos, hogy elaludjon. kicsit hamarabb tedd le aludni, amikor már ásítozik, viheted aludni, kicsit sötétíts be a szobába, esetleg szóljon valami zene, de nálunk az nem vált be. viszont az igen, hogy azonnal vittem aludni, ha láttam rajta, hogy álmosodik.
2011. márc. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Helló!


érdemben hozzászólni nem tudok, de kíváncsian várom a válaszokat, mert hasonló a gondom, csak nálunk a babakocsi is kínszenvedés. enyém jövő héten lesz 5 hós.

ha el is alszik, 40-45 percnél nem alszik tovább.

2011. márc. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet, a lányom 4,5 hónapos

Egyik percről a másikra annyira el tud álmsoodni, hogy jön a szenvedés,és ringatás, babusgatás, és vagy sikerrel járok vagy nem. De szerencsére a héten már rájöttem,hogyan is jó neki. Reggel felébred, szik, játszik és ébredés után egy órával már kell lerakjam aludni. Utána ébredéstől 1,5 óra amit kibír. De már a nyöszörgéséből tudom,hogy aludni kell vinni.


Próbáld meg időben lerakni aludni, mi hason alszunk és az vált be,hogy a popóját ringatom le-fel és így tud elaludni:)Kb 5-10 perc.

2011. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit hamarabb tedd le aludni, mert ha ennyire sír, akkor már túl fáradt az alváshoz. Lefekvés előtt kicsit kiszellőztetheted a szobát, nyáron meg maradhat egész éjjel nyitva az ablak. A levegőtől tutira jobban fog aludni.
2011. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!