Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány százalékot adtok arra,...

Hány százalékot adtok arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapja próbálkozunk a párommal egy babát összehozni.

A ciklusom ezelőtt normális volt.

Múlt hét szombaton kellett volna megjöjjön a menstruációm,de még mindig semmi.

Az elmaradás után egy nappal csináltam tesztet,akkor negatív lett.Lehetséges,hogy túl korai volt?

Semmi nyoma menstruációnak.Előtte egy héttel mindig kijön egy egy nagyobb pattanás,viszont most olyan az arcbőröm,mint a babapopsi és előtte egy nappal mindig ráérzek,hogy másnap meg lesz.

Jó esélyeim vannak?Most lehet 3 hetes kb,ha terhes vagyok.


2011. júl. 13. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

%-ot nem mondanék, mert ezt nem lehet így eltalálni szerintem. Aztán meg csak rosszul esne, ha nem úgy van.


Mindenesetre én egy héttel azután teszteltem, hogy nem jött meg, és azonnal két sötét csík volt. Teljesen egyértelmű volt. Szerintem korai volt a másnapi teszt, ha tudsz még várni egy-két napot, akkor pénteken vagy szombaton próbálkozz újra, ha nem, akkor akár már ma is csinálhatsz, csak ne éld még bele nagyon magadat!


Egyébként sok sikert! :)

2011. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj esetleg másik tesztet.Nem kizárt, hogy terhes vagy.Nem feszülnek a melleid?Nem fáj a hasad mint ha megakarna jönni?Mondjuk én ugyan úgy pattanásos voltam végig a terhességem alatt, úgy néztem ki mint egy tini! :/

Egyébként a terhességet mindig az utolsó menstruáció első napjától számolják, még akkor is ha tudod a fogantatás napját, úgy, hogy ha útban van a pocaklakó, akkor bizony az már 1 hónapos! :)

Drukkolok!!!

6 h baba anyukája

2011. júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem elég nagy az esély rá!!! :))

vegyél gyorsan egy másik tesztet, az már ki kell hogy mutassa!

drukkolunk! :)

2011. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy másik tesztet,az már biztos kimutatja.Nekem az elmaradt után 3 nappal már kimutatta.
2011. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hasznos információt!

Nincs semmi jel még egyelőre,csak az,hogy elmaradt a menzi :)

2011. júl. 13. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!